Charytatywny Piknik Motoryzacyjny dla Alicji

start 11.07.2021 13:00
koniec 11.07.2021 17:00

Lokalizacja: Milanów

W najbliższą niedzielę odbędzie się piknik charytatywny na rzecz Alicji Demianiuk z Rudna Trzeciego. Nie zabraknie motoryzacyjnych atrakcji, a dochód z licytacji zostanie przeznaczony na leczenie ciężko poparzonej dziewczyny. Każdy może też przekazać od siebie fant na aukcję.  

Grupa pasjonatów motoryzacji Sekcja Wschód, Celica Club Lubelskie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Milanowie zapraszają na "Charytatywny Piknik Motoryzacyjny dla Alicji". Celem wydarzenia jest zebranie funduszy na leczenie Alicji Demianiuk, która w wyniku wypadku doznała poparzeń II i III na 30 proc. ciała. Teraz potrzebuje kosztownego leczenia, dlatego mieszkańcy powiatu parczewskiego już od dłuższego czasu angażują się w pomoc.

W programie pikniku, który odbędzie się już w niedzielę 11 lipca od godz. 13:00 w Milanowie, znalazły się m.in. wystawa sportowych i nietypowych aut, licytacja przeróżnych przedmiotów oraz moc atrakcji dla najmłodszych: malowanie auta, dmuchańce, konkurencje motoryzacyjne, popcorn, wata cukrowa.

Organizatorzy zapraszają również wystawców oraz firmy do przekazywania przedmiotów na licytację, a kluby motoryzacyjne do zgłaszania chęci uczestnictwa w imprezie. Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: [email protected]

– Miejsce na placu mamy ograniczone, ale postaramy się pomieścić wszystkich! Pokażmy wielkie serca przepełnione chęcią do pomocy! Przyłączmy się do podróży po uśmiech Alicji! – zachęcają organizatorzy. Na facebookowej stronie wydarzenia już prezentowane są przedmioty przekazane na licytację.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.