Letnia wyprzedaż garażowa w Radzyniu Podlaskim

start 25.07.2021 15:00
koniec 25.07.2021 18:00

Lokalizacja: Radzyń Podlaski, Park Potockich

Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na wydarzenie pod hasłem "Letnia Wyprzedaż Garażowa". 25 lipca radzyński park wypełni się ubraniami, książkami, sprzętami i rozmaitymi bibelotami. Początek o godz. 15.00 na terenie trawiastym od strony północnej pałacu Potockich. Wstęp wolny.

Aby zostać sprzedawcą należy wcześniej wysłać maila zatytułowanego „Letnia wyprzedaż garażowa” na adres [email protected], w treści podając imię, nazwisko i telefon kontaktowy. W odpowiedzi otrzymacie potwierdzenie przyjęcia. Wyprzedaży będzie towarzyszył koncert Marina Kwasowca pt. „Moja dusza”, a także liczne atrakcje dla dzieci.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.