Radzyń Podlaski: Bajko w zarządzie

  • 13.07.2020, 08:17
  • (joan)
Radzyń Podlaski: Bajko w zarządzie
Prezes SM Spomlek wszedł w skład zarządu Polskiej Izby Mleka. O składzie zarządu zdecydowano na walnym zgromadzeniu 30 czerwca. Wówczas właśnie wybierano nowe władze.

W skład weszli: Edward Bajko- SM Spomlek, Zbigniew Kalinowski - OSM Piątnica, Peter Knauer - Hochland, Grzegorz Gańko - OSM Sierpc, Paweł Pasternak - Mlekpol, Dariusz Sapiński - Mlekovita oraz Agnieszka Maliszewska, dyrektor biura PIM. W najbliższym czasie wyłoniony zarząd wybierze spośród członków prezesa.

PIM kładzie nacisk na bieżące trendy i wyzwania w mleczarstwie w kontekście szybko zmieniającego się sektora w kraju i na świecie.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe