Gmina Sosnowica: Czubacki znów bez sekretarza

  • 19.11.2020, 15:57
  • (TWA)
Gmina Sosnowica: Czubacki znów bez sekretarza
Anna Obel-Szurek nie jest już sekretarzem gminy Sosnowica. Wójt nie przedłużył jej umowy. Lada dzień ogłosi konkurs na to stanowisko.

Ambicją b. sekretarz, która pełniła swą funkcję od maja było stworzenie nowoczesnego urzędu oraz integracja społeczeństwa lokalnego. - Uważam, że bardzo wiele udało się dokonać w tak krótkim czasie. Także dzięki zaangażowaniu mieszkańców, pań z kół gospodyń wiejskich, z zespołu Sosna, czy pracowników szkoły oraz Gminnego Ośrodka Kultury - zapewnia Obel-Szurek. 

Według niej sprawa ma podtekst polityczny, bo nie należała do „układu”, więc nie pasowała. Z sentymentem wspomina obchody 100. rocznicy wojny polsko-bolszewickiej. Wyzwaniem było dla niej „Lato z TVP Lublin". - Organizując pracę urzędu starałam się zapewnić efektywność na poszczególnych stanowiskach, dbałam o pełne wykorzystanie czasu pracy przez pracowników - dodaje.  (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 17 listopada

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe