Zwycięstwo Klaudii Osipiuk

  • 19.11.2020, 17:56
  • (AK)
Zwycięstwo Klaudii Osipiuk Piotr Osipiuk
W Tomaszowie Lubelskim młodzi lekkoatleci rywalizowali w mistrzostwach makroregionu młodzików w biegach przełajowych. Bardzo dobrze wypadła w nich uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Wisznicach i reprezentantka Żaka Biała Podlaska, Klaudia Osipiuk, która wygrała bieg na dystansie 1500 metrów.

Przy pięknej pogodzie i na świetnie przygotowanych trasach na starcie mistrzostw stanęli najlepsi zawodnicy z województw lubelskiego i podlaskiego. Przed zawodami lekkoatleci wzięli jeszcze udział w dziesięciodniowym zgrupowaniu kadry wojewódzkiej młodzików w Krasnobrodzie.

Klaudia Osipiuk specjalizuje się w biegach na 300 i 600 metrów i trenuje pod kierunkiem Piotra Osipiuka. W mistrzostwach w Tomaszowie Lubelskim triumfowała z czasem 5 minut i 58 sekund. Druga była Maja Karwowska z Podlasia Białystok – 6.02, a trzecia Zofia Dudziak z Agrosu Chełm – 6.11.

(AK)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe