Powroty do Podlasia, kolejne osłabienie Orląt

  • 18.01.2021, 16:07
  • (AK)
Powroty do Podlasia, kolejne osłabienie Orląt Adam Trochimiuk Maciej Wojczuk (z piłką) wraca z Orląt do Podlasia
Nie doszedł do skutku planowany na boisku ze sztuczną murawą w Białej Podlaskiej mecz kontrolny trzecioligowych piłkarzy Podlasia z czwartoligową Lutnią Piszczac. Pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej mają już za to za sobą trzecioligowcy z Orląt Spomlek Radzyń Podlaski.

Górnik II Łęczna – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 3:4 (2:3), bramki dla Orląt: Kamiński, Kleber, Syryjczyk, Kalita.

Orlęta: Nowacki - Nowosadko, Idzikowski, Kamiński, Rycaj, Kalita, Perez, Kobiałka, Kleber, Filipowicz, Syryjczyk oraz Ciołek, Kania, Kuźma, Bożym, Łukasiewicz, Adamczuk.

Radzynianie pierwszy sparing w okresie przygotowawczym mieli w planach 23 stycznia z Huraganem Międzyrzec Podlaski w Białej Podlaskiej, ale dostali propozycję rozegrania meczu kontrolnego z rezerwami Górnika i zagrali na sztucznej murawie w Łęcznej. W naszym zespole, jak informowaliśmy, sprawdzani są nowi zawodnicy: Daniel Kleber z Huraganu Międzyrzec Podlaski, Arkadiusz Adamczuk z Polesia Kock i Szymon Łukasiewicz z Orląt Łuków, jest też Kacper Kania, który może wrócić z Bizona Jeleniec. Z radzyńskiej drużyny odchodzą kolejni gracze z podstawowej jedenastki: Maciej Wojczuk i Arkadiusz Kot, ten pierwszy wraca do Białej Podlaskiej i będzie ponownie grał w trzecioligowym Podlasiu. - Jeśli chodzi o Arka Kota, to on określił się ostatecznie, że nie będzie u nas grał. Szkoda, bo liczyłem, że zostanie - mówi Jacek Fiedeń, trener Orląt Spomlek.

Podlasie Biała Podlaska – Lutnia Piszczac – sparing odwołany.

- Nie rozegraliśmy sparingu z Lutnią. Nawet jakby czwartoligowcy mogli grać, to na naszym boisku ze sztuczną murawą nie mogą być rozgrywane mecze przy temperaturze poniżej -8 stopni Celsjusza - tłumaczy Przemysław Skrodziuk, drugi trener i piłkarz Podlasia. - Cieszy powrót z Orląt Radzyń Podlaski Maćka Wojczuka, to dla nas duże wzmocnienie. Po kilku sezonach przerwy wraca do nas także z Lutni Piszczac Mariusz Łukasiewicz. Wrócił z testów w Stomilu Olsztyn Filip Szabaciuk, Stomil jest nim zainteresowany.

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe