Region: W mieszkaniu zwłoki matki i syna, ciało 50-latka w oborze

  • 27.01.2021, 11:35
  • (el)
Region: W mieszkaniu zwłoki matki i syna, ciało 50-latka w oborze
Prokuratury w Białej Podlaskiej i w Radzyniu Podlaskim wszczęły śledztwa mające wyjaśnić nagłą śmierć trzech osób. Do tragicznych zdarzeń doszło w ubiegłym tygodniu. 

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w czwartek 21 stycznia na terenie gminy Wohyń. Ciało 50-latka w zagrodzie z bydłem w budynku obory odnalazł brat. - Informację o tym, że na jednej z tamtejszych posesji znaleziono zwłoki oficer dyżurny komendy otrzymał w godzinach porannych - relacjonuje aspirant Piotr Mucha, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.  

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Działania służb wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Oględziny zewnętrzne wykazały obrażenia u zmarłego mężczyzny. Nie jest jednak jasne, jaki był mechanizm oraz okoliczności ich powstania. 

Nie ma pewności, czy rany były wynikiem ataku zwierzęcia, czy doszło do nich z innych przyczyn, na przykład nieszczęśliwego wypadku. Kluczowa będzie więc m.in. opinia specjalistów w zakresie bezpośredniej przyczyny zgonu. - Postępowanie toczy się w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci - mówi Marzena Wojtuń, zastępca prokuratora rejonowego w Radzyniu Podlaskim.

Z kolei bialscy policjanci i prokuratorzy wyjaśniają okoliczności śmierci dwojga mieszkańców miasta. Ich zaginięcie zgłosił w piątek 22 stycznia krewny. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 26 stycznia

(el)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe