Kolejny nowy piłkarz w Podlasiu

  • 26.02.2021, 14:37
  • (AK)
Kolejny nowy piłkarz w Podlasiu Adam Trochimiuk
Krzysztof Salak został nowym piłkarzem trzecioligowego Podlasia Biała Podlaska.

Jak czytamy na facebookowej stronie Podlasia: "To już szósty transfer w zimowym okienku transferowym!  Nasz nowy zawodnik ma 20 lat, jest lewym obrońcą i trafił do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego z Polonii Warszawa, w której występował ponad 2,5 roku. Krzysiek ostatnią rundę spędził w Anglii, występując w Suburban Football League. Krzysiek, życzymy powodzenia i samych udanych występów w naszej drużynie!"

W sobotę 27 lutego o godzinie 14 zaplanowane zostały na boisku ze sztuczną murawą w Białej Podlaskie piłkarskie trzecioligowe derby: Podlasie kontra Orlęta Radzyń Podlaski. 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe