Powiat parczewski: Trzy osoby w szpitalu po wybuchu gazu

  • 27.02.2021, 11:01
  • red.
Powiat parczewski: Trzy osoby w szpitalu po wybuchu gazu
Do wybuchu gazu w domu jednorodzinnym doszło w piątkowe popołudnie, 26 lutego w Podedwórzu. Eksplozja w znacznym stopniu uszkodziła budynek. Do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała trafiły trzy osoby, w tym dwoje dzieci.

Parczewscy policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny wybuchu gazu w domu jednorodzinnym w miejscowości Podedwórze. W budynku przebywały trzy osoby, które doznały poważnych obrażeń ciała i trafiły do szpitala. Działania policjantów oraz służb ratowniczych na miejscu trwały wiele godzin.

Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach popołudniowych w miejscowości Podedwórze. - Dyżurny parczewskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w domu jednorodzinnym doszło prawdopodobnie do wybuchu gazu. Policjanci dotarli na miejsce wraz z innymi służbami ratunkowymi. Tam okazało się, że w wyniku eksplozji ucierpiały trzy osoby. Kobieta oraz jej dwoje dzieci w wieku 10 i 13 lat z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala. Siła wybuchu bardzo mocno uszkodziła budynek - relacjonuje st. aspirant Artur Łopacki.

Policjanci po ugaszeniu budynku przez strażaków zabezpieczyli teren. Teraz śledczy z udziałem biegłych będą wyjaśniali dokładnie wszystkie szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe