Gmina Kąkolewnica: Złodzieje drzew zatrzymani

  • 05.03.2021, 09:39
  • red.
Gmina Kąkolewnica: Złodzieje drzew zatrzymani Policja
Za kradzież drzewa z lasu odpowie dwóch mężczyzn w wieku 40 i 49 lat, którzy wycięli 25 brzóz. Straty zostały oszacowane na kwotę 5 tysięcy złotych. Sprawcom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci radzyńskiej komendy otrzymali informację, że w kompleksie leśnym na terenie gminy Kąkolewnica doszło do kradzieży drzewa. Sprawcy wycięli i ukradli 25 sztuk brzóz. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę 5 tysięcy złotych.

Sprawą zajęli się radzyńscy kryminalni. Szybko ustalili, że sprawcami jest dwóch mężczyzn w wieki 40 i 49 lat. Obaj zamieszkują na terenie gminy Kąkolewnica. Funkcjonariusze ustalili również, że część skradzionego drzewa została sprzedana mieszkańcowi powiatu łukowskiego. Sprawcy kradzieży zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Wyrąb i kradzież drzewa z lasu zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe