Biała Podlaska: Awaria podczas prac. Utrudnienia potrwają dłużej

  • 01.04.2021, 11:06 (aktualizacja 01.04.2021, 11:14)
  • red.
Biała Podlaska: Awaria podczas prac. Utrudnienia potrwają dłużej Adam Trochimiuk
Podczas budowy dojazdów do tunelu w ciągu ulic Lubelskiej i Witoroskiej nastąpiło uszkodzenie sieci gazowej. W związku z tym zamknięcie odcinka ulic Witoroskiej i Lubelskiej oraz czasowa zmiana organizacji ruchu potrwają do piątku, 2 kwietnia.

Przypomnijmy, od 25 marca zamknięty jest odcinek ulic Witoroskiej i Lubelskiej oraz wyłączony z ruchu przejazd kolejowy. W związku z tym nastąpiła czasowa zmiana organizacji ruchu. Ruch pojazdów jest poprowadzony objazdem przez przejazd kolejowy na ulicy Łomaskiej. Natomiast na skrzyżowaniu  ulicy Witoroskiej z ulicą Łomaską jest wyłączona sygnalizacja świetlna oraz wprowadzona zmiana pierwszeństwa przejazdu. Ulica Łomaska czasowo jest ulicą z pierwszeństwem przejazdu, zaś ulica Witoroska ulicą podporządkowaną. Podczas budowy dojazdów do tunelu w ciągu ulic  Lubelskiej i  Witoroskiej nastąpiło uszkodzenie sieci gazowej. W związku z tym zamknięcie odcinka ulic Witoroskiej i Lubelskiej oraz czasowa zmiana organizacji ruchu potrwa do piątku, 2 kwietnia.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Trubadur
Trubadur 01.04.2021, 14:14
Gaz, gaz, gaz na ulicach...

Pozostałe