Kto poprowadzi "Dzieci Podlasia"? MOK szuka instruktora

  • 09.09.2021, 13:22
  • red.
Kto poprowadzi "Dzieci Podlasia"? MOK szuka instruktora fot. Wikipedia
Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim poszukuje instruktora do Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego "Dzieci Podlasia".

- Chodzi o osobę, która będzie prowadziła próby taneczne, dwa razy w tygodniu po 2 godziny, przygotowywała dzieci do występów i reprezentowania MOK na koncertach i konkursach tanecznych. Proponowany rodzaj zatrudnienia to umowa zlecenie. Wymagania wobec kandydatów: wykształcenie minimum średnie, doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży z tańca ludowego, mile widziane posiadanie instruktorskiego kursu kwalifikacyjnego z dziedziny tańca ludowego - informują miejscy urzędnicy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne (CV, oświadczenie RODO, dokumenty poświadczające doświadczenie i kwalifikacje) należy złożyć do dnia 18 września. Można to zrobić osobiście w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Warszawskiej 37 (wejście do Galerii ES) lub mailowo na adres: [email protected], z tytułem „Instruktor Dzieci Podlasia". ZPiT Dzieci Podlasia powstał w 1983 roku i stał się wizytówką Międzyrzeca Podlaskiego. Dysponuje pięknymi strojami i bogatym repertuarem . Ma na koncie wiele nagród zdobytych na festiwalach i przeglądach. Wielokrotnie koncertował poza granicami kraju m.in. w Belgii, Niemczech, Francji, na Białorusi, Ukrainie, Litwie, a ostatnio w Serbii i Chorwacji.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe