Sarnaki: Siatkarski Memoriał Piotra Nowakiewicza

  • 04.10.2021, 13:49 (aktualizacja 04.10.2021, 13:55)
  • (jg)
Sarnaki: Siatkarski Memoriał Piotra Nowakiewicza Jolanta Chromiec
Już po raz VIII rozegrano siatkarski Memoriał Piotra Nowakiewicza – długoletniego nauczyciela wychowania fizycznego, miłośnika i propagatora siatkówki, trenera i wychowawcy siatkarskiego narybku.

Zacięta rywalizacja sportowa toczyła się w hali przy miejscowej szkole podstawowej, gdzie oficjalnego otwarcia zawodów w imieniu rodziny i znajomych dokonała Bożena Szymańska, współnauczycielka, przyjaciółka rodziny. Do zawodów przystąpiło siedem drużyn, które rozegrały mecze w systemie każdy z każdym. Najlepszy okazał się team siatkarzy z Sarnak, który wywalczył tytuł mistrzów. Tuż za nimi na podium stanęli sportowcy z Wohynia oraz Siemiatycz. Kolejne miejsca zajęli siatkarze z drużyn Sparta Łosice, Wiecznie Młodych, As Kierów i Relaksu Siedlce.

Tytuł najlepszego zawodnika wywalczył Maciej Zubkowicz z Sarnak, natomiast za najlepszą zawodniczkę uznano Dominikę Szumarską z Siemiatycz. Uhonorowano też zawodników odznaczających się najdłuższym i najkrótszym stażem życiowym – wyróżnienia w tej kategorii otrzymali odpowiednio Dariusz Ługowski i Zuzanna Hawryluk – oboje z drużyny Relaks Siedlce.


 

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe