Biała Podlaska: Nastolatka miała przy sobie 160 porcji amfetaminy

  • 21.01.2019, 11:29
  • red.
Biała Podlaska: Nastolatka miała przy sobie 160 porcji amfetaminy
Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków odpowie 17- letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Nastolatka posiadała przy sobie amfetaminę, z której można byłoby uzyskać ponad 160 porcji dealerskich tego narkotyku. Dziewczyna próbowała uniknąć odpowiedzialności wyrzucając posiadane środki.  Prokurator zastosował wobec niej dozór Policji. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. 

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu na terenie Białej Podlaskiej. Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu uzyskali informacje, że 17-letnia mieszkanka miasta, przebywająca w rejonie dworca PKP posiadać może przy sobie narkotyki. Policjanci zauważyli nastolatkę przy jednym ze sklepów. Kobieta próbowała uniknąć odpowiedzialności. Na widok funkcjonariuszy zaczęła uciekać, odrzucając woreczek z białym proszkiem. Policjanci zatrzymali nastolatkę. Przeprowadzili również wstępne badanie substancji, którą próbowała wyrzucić. Funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina. Z zabezpieczonej substancji można byłoby uzyskać ponad 160 porcji tego narkotyku. 


  
Nielegalna substancja została zabezpieczona, natomiast nastolatka zatrzymana została do wyjaśnienia. Kobieta usłyszała już zarzuty. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Prokurator zastosował wobec nastolatki dozór Policji. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe