Biegali nocą po bialskim lotnisku

  • 02.11.2016, 10:23 (aktualizacja 03.11.2016, 10:34)
  • Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Biegali nocą po bialskim lotnisku Adam Trochimiuk
Aż 338 osób uczestniczyło w zorganizowanym przez Klub Biegacza Biała Biega w sobotę 29 października Nocnym Biegu na Lotnisku w Białej Podlaskiej.

Impreza poprzez miejsce nawiązywała do historii i tradycji lotniczych Białej Podlaskiej. Miała też wyjątkową oprawę – całą trasę oświetlały m.in. latarki czołowe, jakie wszyscy biegacze otrzymali w pakietach startowych.

Rywalizowano w biegach na dystansach 5 i 10 km oraz w marszu nordic walking na 5 km. Zwycięzcami zostali odpowiednio: Paweł Wysocki, Jakub Piech oraz Maciej Karasiński. Imprezę zakończyło integracyjne ognisko z pieczonymi kiełbaskami, herbatą i grochówką.
 

Tekst: Roman Laszuk

Zdjęcia: Adam Trochimiuk

Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (82)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Biegaczka
Biegaczka 03.11.2016, 13:21
Szkoda, że magistrat nie zaprosił ministra transportu. Szkoda, bo wreszcie w ministerstwie mogliby ocenić, czy na taki właśnie cel przekazano lotnisko samorządowi.

Pozostałe