Uwaga! Brak wjazdu do parku

  • 12.09.2019, 12:25
  • Paulina Chodyka
Uwaga! Brak wjazdu do parku
Od najbliższego poniedziałku, 16 września, w związku z pracami renowacyjnymi, wjazd do parku Radziwiłłowskiego zostanie całkowicie zamknięty dla samochodów.

Od 16 września zostanie całkowicie zamknięty dla aut wjazd główny do parku Radziwiłłowskiego. Spowodowane jest to względami bezpieczeństwa i postępem prac w związku z realizacją inwestycji „Przebudowa układu komunikacyjnego w parku Radziwiłłowskim wraz z fortyfikacjami”. Wejście dla pieszych przez bramę główną pozostanie czynne. Nadal będzie można korzystać z wejścia od ul. Zamkowej. Po ukończeniu prac przy budowie bramy koszarskiej, przewidzianego na początek października, mieszkańcy będą też mogli wchodzić od strony przychodni przy ul. Warszawskiej.

Do czasu zakończenia prac, a więc do listopada, wjazd główny do parku Radziwiłłowskiego będzie zamknięty dla samochodów. Najbliższe parkingi znajdują się: przy siedzibie Caritas oraz przy budynku przychodni.

 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe