Powiat parczewski: Bili pianę o szkolne obiady

  • 18.10.2019, 07:24
  • (TWA)
Powiat parczewski: Bili pianę o szkolne obiady
Niektórym radnym bardziej zależy na tym, aby w I Liceum Ogólnokształcącym w Parczewie funkcjonował szkolny sklepik bądź były gorące obiady aniżeli samym uczniom. Dla opozycji był to jednak dobry temat do długiej i jałowej dyskusji.

- Dotarły do mnie informacje, że w liceum przestał funkcjonować szkolny sklepik. Młodzież została pozbawiona możliwości zakupu artykułów szkolnych i spożywczych. Wobec tego złożyłem wniosek o ponowne uruchomienie stołówki – przekonywał podczas ostatniej sesji radny Artur Makówka.

Okazało się, że sklepik został zamknięty dlatego, że właściciel miał mały utarg. Poza tym uczniowie niechętnie zaopatrywali się w tym punkcie w przybory szkolne i produkty gastronomiczne. Radnych opozycji tym jednak nie przekonał. Wedle nich młodzież musi mieć możliwość zjedzenia w szkole obiadu. Radna Krystyna Jaśkiewicz zawnioskowała więc, by władze powiatu zorientowały się, czy któryś z zewnętrznych punktów gastronomicznych byłby zainteresowany dostarczaniem do szkoły obiadów.

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 15 października

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe