Biała Podlaska: Handlowali podróbkami sprzętów elektronicznych

  • 06.11.2019, 14:53
  • (pc)
Biała Podlaska: Handlowali podróbkami sprzętów elektronicznych
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabezpieczyli ponad 1700 sztuk produktów elektronicznych opatrzonych podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. Wstępnie wartość rynkową zabezpieczonych przedmiotów oszacowano na kwotę 50 tys. zł.

W poniedziałek, 4 listopada, policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą weszli na teren bialskich firm. - Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że mogą tam znajdować się produkty elektroniczne znanych marek oznaczone podrobionymi znakami towarowymi. Policjanci ustalili, że urządzenia wprowadzane były do obrotu za pośrednictwem jednego z portali internetowych - informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponad 1700 sztuk „drobnej elektroniki”. Zabezpieczono m.in. słuchawki, pendrive, ładowarki indukcyjne oraz samochodowe, baterie, a także lokówki. Wszystkie zabezpieczone przedmioty trafiły do policyjnego depozytu. Wartość rynkowa zabezpieczonego mienia została wstępnie oszacowana na kwotę około 50 tys. zł. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy.

Zgodnie z artykułem 305 ustawy o prawie własności przemysłowej za handel wyrobami z zastrzeżonymi znakami towarowymi grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 5 lat.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
teatr
teatr 10.11.2019, 16:06
jakie podróbki ! same orginały prosto z chin
http;//teatrekostudio.pl

Pozostałe