Szukaj zatrudnienia z agencją pracy tymczasowej!

  • 09.03.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Szukaj zatrudnienia z agencją pracy tymczasowej!
Poszukujesz pracy, a Twoje kolejne próby kończą się niepowodzeniem? Potencjalni pracodawcy obiecują wiele w przygotowywanych przez siebie ogłoszeniach, potem jednak nie potwierdzają tego w praktyce? Masz dość takiego traktowania? Pomóc może Ci agencja pracy tymczasowej.

Dlaczego warto zaufać agencji?

Tym, co różni godną polecenia agencję pracy tymczasowej na tle wielu innych podmiotów poszukujących zatrudnienia wydaje się być przede wszystkim profesjonalizm. W interesie agencji leży przecież znalezienie pracowników swoim klientom, można więc oczekiwać rzeczywistego zaangażowania w proces ich pozyskiwania. W praktyce oznacza to, że rekrutacja odbywa się na przejrzystych zasadach, a kandydaci są oceniani w oparciu o ich umiejętności, a nie czynniki pozamerytoryczne.

Osoby, które pracują w samej agencji również nie są przypadkowe. Odpowiadają za proces, który przesądza o sukcesie rynkowym firmy, która je zatrudnia, nic więc dziwnego, że robią to z poświęceniem. Osoba uczestnicząca w rekrutacji nie ma wrażenia, że jest bardziej kompetentna niż ten, kto ją ocenia, a jednocześnie nie jest skazana na wypełnienie dziesiątek dokumentów tylko dlatego, że nie ma kto zrobić tego za nią.

Rzetelna agencja pracy tymczasowej znana jest i z tego, że jej pracownicy bardzo przejrzyście wypowiadają się na temat kwestii związanych z wynagrodzeniem i statusem prawnym potencjalnego zatrudnionego. Nie ma tu mowy o ryzyku, a każde wątpliwości, jakie pojawiają się na etapie pozyskiwania pracownika są rozstrzygane na bieżąco. Ich nawarstwianie się nie leży przecież w niczyim interesie, a pracownik, który zna swoje prawa jest automatycznie osobą pewniejszą i bardziej zaangażowaną w wypełnianie powierzonych mu obowiązków.

Gdzie szukać dobrego pośrednika?

Oczywiście, nie każda agencja pracy tymczasowej jest jednakowo atrakcyjna, nie każda też jest w stanie wywiązać się ze składanych przez siebie deklaracji. Znalezienie takiej, której warto zaufać, nie jest dziś jednak czynnością skomplikowaną. Osobom zainteresowanym zatrudnieniem z pomocą przychodzi Internet. W sieci nie ma dziś prawdziwej anonimowości, można więc dowiedzieć się z niej nie tylko o sukcesach, ale i potknięciach firm zajmujących się pozyskiwaniem pracowników tymczasowych.

Najlepszym przykładem firmy, którą warto się zainteresować, wydaje się agencja pracy tymczasowej ATERIMA – firma z wieloletnim doświadczeniem, ceniona tak przez pracowników, jak i przez firmy, które zlecają ich pozyskanie. Jej znakiem rozpoznawczym jest solidność, szeroki wachlarz usług, a przede wszystkim – rzeczywista troska o klientów i gotowość do rozwiązywania ich problemów.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: