Bilety komunikacji miejskiej w Białej Podlaskiej kupisz przez telefon

  • 03.09.2018, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Bilety komunikacji miejskiej w Białej Podlaskiej kupisz przez telefon
Warszawa, Lublin czy Łódź – to przykładowe miasta, których mieszkańcy mogą nabywać bilety przez smartfona. Jeżeli mieszkasz w Białej Podlaskiej, również masz taką możliwość – poznaj aplikację mPay.

Masz smartfona? Kupuj bilety w wygodny sposób

Mieszkasz w Białej Podlaskiej? Bilety możesz zakupić w wygodny sposób – przez smartfona. Wystarczy tylko, że zainstalujesz aplikację mPay, która pozwala przeprowadzać takie transakcje. Aplikację na telefony działające w oparciu o technologię Android, iOS lub Windows Phone znajdziesz na tej stronie internetowej: www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-biala-podlaska.

Większość z nas nie rozstaje się ze swoim smartfonem. Te urządzenia już pewien czas temu przestały być postrzegane wyłącznie jako telefony – dziś za ich pomocą można płacić za zakupy w sklepie i grać w gry. Funkcjonalność swojego telefonu możesz rozszerzyć również o możliwość zakupu biletów – to doskonałe rozwiązanie, jeżeli często podróżujesz komunikacją miejską.

Bilety przez smartfona – jak to działa?

W Białej Podlaskiej bilety możesz nabywać przez smartfona. Procedura zakupu jest bardzo prosta – z myślą o użytkownikach formalności zostały ograniczone do minimum. Po zainstalowaniu aplikacji, będziesz musiał:

  • stworzyć swoje konto – zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych,
  • ustalić numer PIN – kupując w Białej Podlaskiej bilety, będziesz za każdym razem poproszony o podanie tego numeru (jest to podyktowane względami bezpieczeństwa),
  • wskazać sposób płatności – jeżeli nie masz karty płatniczej, możesz skorzystać z opcji w postaci wirtualnej portmonetki, którą doładujesz przelewem.

Gdy wykonasz powyższe kroki, będziesz mógł nabywać bilety, niezależnie od pory dnia, a do tego bez nerwów, że ucieknie Ci autobus.

Kontrola biletów? To żaden problem!

W razie kontroli biletów w autobusie nie jest konieczne drukowanie potwierdzeń. Pracownikowi komunikacji miejskiej wystarczy okazać ostatnią pozycję zapisaną w historii swojego telefonu. To proste i wygodne.

Aplikacja mPay została zaprojektowana z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowników. Z tego względu na koncie każdego użytkownika na bieżąco są zapisywane wszystkie przeprowadzone przez niego transakcje. Klient ma także dostęp do stanu salda wirtualnej portmonetki, dzięki czemu na bieżąco może kontrolować wydatki.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: