Fotowoltaika dla domu i biznesu się opłaca!

  • 16.11.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Fotowoltaika dla domu i biznesu się opłaca!
Columbus Energy z montażem ponad 3000 instalacji jest niekwestionowanym liderem rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Oferta firmy obejmuje zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych, ale nie tylko, to także rewelacyjna propozycja dla biznesu. Dzięki fotowoltaice od Columbus Energy można obniżyć koszty prądu do minimum, zyskać niezależność i stabilizację na lata.

 

 

Abonament na Słońce dla każdego

 

W dobie rosnących cen oraz coraz większego zapotrzebowania na energię elektryczną najlepszym rozwiązaniem jest pozyskiwanie energii z słońca, jest ona odnawialna, czysta i darmowa. Dzięki dynamicznemu rozwojowi branży i systemów fotowoltaicznych, technologia wykorzystująca tę energię jest dostępna dla każdego. Działająca na rynku odnawialnych źródeł energii spółka Columbus Energy posiada w swojej ofercie sprzedaż instalacji fotowoltaicznych w formie Abonamentu Elastycznego. Ta forma finansowania skierowana jest do Klientów indywidualnych, którzy spłacają swoją instalację z oszczędności uzyskanych z obniżenia rachunków za energię elektryczną. Oferta zakłada najtańsze finansowanie dla fotowoltaiki na rynku, opłata za abonament jest stała i dopasowana do wymagań Klienta. Dodatkowo dzięki nowej, przełomowej ofercie Testuj przez rok, Klienci po roku mogą oddać instalację, a firma zwróci cały ich nakład finansowy.

 

 

Full Black i Gwarancja Totalna w standardzie

 

Columbus Energy w standardzie oferuje monokrystaliczne panele fotowoltaiczne o mocy 300 Wp, które zamieniają energię słoneczną w prąd w naszym gniazdku. Panele te charakteryzują się jednolitą czarną barwą Full Black. Na całość składa się elegancka czarna aluminiowa rama, wysoka sprawność modułu, a także 25-letnia gwarancja na sprawność. Panele monokrystaliczne to większa odporność, wydajność i najlepsza sprawności na rynku. Do tego Columbus Energy jako jedyna firma na rynku, bez żadnych dopłat udziela 15-letniej gwarancji na wszystkie elementy instalacji wraz z montażem. Dzięki tej ochronie każdy Klient ma pewność zabezpieczenia inwestycji i poczucie bezpieczeństwa. Firma działa na terenie całego kraju, również na Podlasiu.

 

Zobacz instalacje fotowoltaiczne w Białymstoku wykonane przez Columbus Energy.

 

 

Gobloo - fotowoltaika dla biznesu

 

Columbus Energy nie zapomina także o Klientach biznesowych i ich potrzebach. Dla przedsiębiorców szczególnie ważna jest niezależność, bezpieczeństwo i stabilna pozycja na rynku. Najlepszym rozwiązaniem na ciągłe podwyżki cen prądu jest optymalizacja kosztów, którą oferuje fotowoltaika. Nowa oferta Gobloo skierowana dla przedsiębiorców zainteresowanych instalacją powyżej 10kWp to szybki zwrot inwestycji i duże oszczędności dla firmy. Im większe potrzeby ma firma tym niższa jest cena instalacji, dla elektrowni słonecznej powyżej 20 kWp to nawet 3900 zł netto za 1 kWp.

 

Grupa Tipmedia
Zobacz także
Podziel się: