Szybka pożyczka bez prowizji - jak ją zdobyć?

  • 27.11.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Szybka pożyczka bez prowizji - jak ją zdobyć?
Produkty finansowe, które oferują firmy pożyczkowe cieszą się wśród Polaków coraz większym zainteresowaniem, dlaczego? Wielu z nas docenia je przede wszystkim za ich dostępność, minimum formalności do wypełnienia i krótki okres oczekiwania na pieniądze. Wśród tak bogatej oferty, różnego rodzaju chwilówek, bardzo ciężko jest podjąć decyzję odnośnie tego, która z nich będzie dla nas najkorzystniejsza. Na pewno najlepiej zdecydować się na taką, za którą zapłacimy najmniej. Dlatego też warto skorzystać z szybkiej pożyczki bez prowizji!

Kiedy skorzystać z szybkiej pożyczki bez prowizji?

W życiu zdarzają się różne sytuacje, których niestety nie da się przewidzieć. Może to być choroba kogoś najbliższego, utrata pracy, konieczność zakupu nowego sprzętu RTV i AGD, wiadomo ile ludzi, tyle różnych potrzeb. Jednak co zrobić, kiedy nie dysponujemy w takim przypadku odpowiednią ilością gotówki? Nie wszyscy bowiem posiadamy oszczędności lub możliwość pożyczenia niezbędnej kwoty od rodziny, czy przyjaciół.

Również wiele osób może mieć problemy z dostaniem kredytu gotówkowego w banku, bądź też po prostu nie ma czasu przechodzić długiej i skomplikowanej procedury, aby uzyskać pozytywną decyzję. Na pewno szybciej i oczywiście prościej jest skorzystać z usług instytucji pozabankowych, które mają znacznie mniejsze wymagania odnośnie swoich pożyczkobiorców.

Jakie warunki trzeba spełnić w przypadku szybkiej pożyczki bez prowizji?

Tym co wyróżnia szybkie pożyczki bez prowizji jest ich wysoka przyznawalność. Mogą się o nią ubiegać nawet osoby, które nie mają stałego źródła dochodu i umowy o pracę. Dużym zainteresowaniem cieszą się one zwłaszcza wśród tych wszystkich, których zatrudnienie oparte jest na umowach cywilnoprawnych (umowa zlecenie, umowa o dzieło) i osób utrzymujących się z innych źródeł takich jak np.renta, emerytura, alimenty, czy stypendium.

Praktycznie, w większości instytucji pozabankowych, cały proces starania się o pożyczkę, opiera się na oświadczeniu pożyczkobiorcy i sprawdzeniu jego historii w wybranych rejestrach dłużników, takich jak: BIK, BIG, KRD, ZBP i ERIF. Jednak można znaleźć i takich pożyczkodawców, którzy nie przeglądają tych baz. Pożyczka bez prowizji przysługuje tym klientom, którzy po raz pierwszy korzystają z usług konkretnej firmy pożyczkowej. Natomiast w przypadku kolejnych zobowiązań, musicie liczyć się, już z dodatkową prowizją za ich udzielenie.

Tak samo jak w przypadku każdej innej chwilówki, od każdego pożyczkobiorcy wymagane będzie: posiadanie polskiego obywatelstwa, ważny dowód osobisty, zameldowanie lub stałe zamieszkanie na terenie Polski, telefon komórkowy z polski numerem, adres e-mail, numer konta bankowego i zdolność kredytowa. Najczęściej dolna granica wiekowa wynosi 18-21 lat, a górna 65-75 lat.

Czy warto skorzystać z szybkiej pożyczki bez prowizji?

Bardzo duża konkurencja na rynku finansowym sprawia, że zainteresowani mogą wybierać spośród wielu ofert pożyczek bez prowizji. Różnią się one pod względem zarówno maksymalnej sumy jaką możemy pożyczyć, jak i okresem, który będziemy mieli na jej spłatę. Ofertę najlepszych darmowych chwilówek znajdziecie na https://enerad.pl/finanse/chwilowki/darmowe/.

Tym co czyni ten produkt takim wyjątkowym, jest również to, że niezbędne fundusze można otrzymać nawet w 15 minut! Niektóre firmy pożyczkowe, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów umożliwiając skorzystanie z nich nawet w weekendy https://enerad.pl/finanse/chwilowki/w-weekend/. Jest to na pewno niezwykle pomocne, kiedy pozamykane są zarówno banki, jak i instytucje pozabankowe. Dzięki sprawnej weryfikacji wiarygodności i minimalnej liczbie wymaganych formalności, uzyskacie szybką pożyczkę bez prowizji, którą będziecie mogli przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel.

Na co uważać przy szybkiej pożyczce bez prowizji?

Przed podjęciem decyzji o szybkiej pożyczce bez prowizji, zawsze upewnijcie się, czy na pewno będziecie w stanie ją spłacić. Nieterminowe oddanie zobowiązania może spowodować ciężkie do odwrócenia konsekwencje, włącznie ze skierowaniem sprawy do sądu. Również dokładnie czytajcie, to co podpisujecie, dotyczy to zwłaszcza samej umowy pożyczki, jak i jej załączników, regulaminu i tabeli opłat. W razie jakichkolwiek wątpliwości najlepiej zrezygnować z usług takiego pożyczkodawcy.

fot. pixabay.com

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: