Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:20
Reklama

„Komunalnik” Sp. z o.o.

„Komunalnik” Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Komunalnik” Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej powstało w 1992 roku w wyniku likwidacji Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Białej Podlaskiej. Przez prawie 30 lat spółka potrafiła dostosować się do potrzeb rynku, wdrażając nowatorskie rozwiązania i pomysły, tak aby rozwijać się konsekwentnie i systematycznie.

Firma zatrudnia 85 pracowników. Główne branże działalności to: odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych w Białej Podlaskiej oraz na terenie 7 gmin powiatu bialskiego, oczyszczanie ulic, kompleksowe usługi pogrzebowe, kwiaciarnia, stacja paliw płynnych, dystrybucja gazu propan-butan w butlach i gazów technicznych, myjnia samochodowa „Kärcher”, pranie dywanów, auto-serwis samochodowy, wulkanizacja, zakład kamieniarski oraz od niedawna pracownia meblarska.

Celem priorytetowym spółki jest satysfakcja klientów z jakości świadczonych usług. Obecna polityka przedsiębiorstwa opiera się na pracy na rzecz środowiska. Firma ciągle inwestuje w nowoczesny sprzęt, urządzenia, szkoli załogę oraz buduje i modernizuje swoje obiekty. Wiosną 2014 r. po unijnym dofinansowaniu z Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości przystąpiono do realizacji budowy Domu Pogrzebowego z zapleczem socjalno-biurowym. Inwestycję sfinalizowano w 2015 r. Uznaniem klientów cieszy się także kwiaciarnia. W tym samym czasie rozbudowano stację paliw płynnych oraz uruchomiono myjnię samochodową i wulkanizację.

Jesienią 2016 r. firma rozpoczęła rozbudowę auto serwisu przy wykorzystaniu funduszy unijnych na termomodernizację. Stacja diagnostyczna, stacja paliw w połączeniu z myjnią samochodową, wulkanizacją i pralnią dywanów stanowi całościowy kompleks, oferujący klientom coraz większą i bardziej atrakcyjną gamę usług. Dużym zainteresowaniem cieszy się również funkcjonujący od 4 lat Zakład Kamieniarski „Dolomit”. W jego ofercie znajduje się duży wybór nagrobków wraz z różnymi akcesoriami typu opaski, rzeźby oraz tablice nagrobkowe. Zakład specjalizuje się w kamieniarstwie pomnikowym i budowlanym, tworząc produkty o wysokim standardzie, co więcej używa materiałów importowanych z całego świata, starając się zawsze wybierać surowiec najwyższej jakości. Rosnąca popularność łączenia kamienia z innymi materiałami przyczyniła się do powstania pracowni meblarskiej.

Spółka mieści się przy alei Jana Pawła II 33 w Białej Podlaskiej. Ma też stronę internetową www.komunalnik.pl.

Komunalnik sp. z o.o. SMS O TREŚCI SPSP.1 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama