Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 19:31
Reklama
Reklama
Reklama

Najsympatyczniejsze pary nagrodzone [WIDEO]

Dni Białej Podlaskiej były doskonałą okazją do nagrodzenia par w organizowanym przez nasz tygodnik plebiscycie na Najsympatyczniejszą Parę Południowego Podlasia. Tuż przed kabaretonem wręczyliśmy zakochanym vouchery, a ci nie kryli radości.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Trwający kilka tygodni plebiscyt podsumowaliśmy 3 czerwca w bialskim amfiteatrze. To tam odbywały się Dni Białej Podlaskiej. Podsumowanie poprzedziły prezentacje breakdance i djembel dance.

Tuż po nich przyszedł czas na zaproszenie na scenę trzech par, które zwyciężyły w głosowaniu za pośrednictwem kuponów z papierowych wydań "Słowa", strony internetowej www.slowopodlasia.pl i Facebooka. Łącznie 70 konkursowych par zgromadziło kilkanaście tysięcy głosów.

Nagrodę dla Pauliny Golec z Turowa i Mateusza Bojarczuka z Ostrówek wręczyła Katarzyna Chwedaczuk, przedstawicielka firmy jubilerskiej Karat Bogdana Mierzwińskiego z Radzynia Podlaskiego. Para za zwycięstwo w głosowaniu kuponowym (zebrali 798 głosów) wygrała piękne złote obrączki. Okazuje się, że zakochani już niebawem założą je sobie na palce. – Nasz ślub odbędzie się 14 października – zdradza Mateusz. A Paulina dodaje: – Jesteśmy razem rok i dwa miesiące. Przed nami jeszcze studia, a po ślubie zamierzamy mieszkać w Białej.

Dla dwóch kolejnych par wręczyliśmy vouchery na romantyczny weekend w Hotelu&Spa Polesie w Białce. W głosowaniu za pośrednictwem naszej strony internetowej zwyciężyli Ewelina Szaniawska z Łukowa i Krzysztof Wróbel z Sięciaszki Pierwszej, którzy zdobyli aż 12 768 głosów. Natomiast na Facebooku najwięcej lajków (1195) zebrali Monika Tomasiewicz z Sięciaszki Pierwszej i Karol Wysokiński z Sulej.

Uśmiechy par mówią same za siebie – warto brać udział w konkursach organizowanych przez "Słowo", do czego zachęcamy wszystkich czytelników.

(jd)



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama