Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 04:15
Reklama

Wpadli pod Lublinem. Mieli przy sobie 3 kg amfetaminy

Trzech mężczyzn z Białej Podlaskiej zostało zatrzymanych przez funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Turce pod Lublinem, za posiadanie amfetaminy i konopi indyjskich.
Wpadli pod Lublinem. Mieli przy sobie 3 kg amfetaminy
Policjanci zabezpieczyli 3 kilogramy amfetaminy i 100 gramów konopi indyjskich.
Źródło: KWP W Lublinie

Do zatrzymania doszło w miejscowości Turka, w powiecie lubelskim. Mężczyźni byli zaskoczeni policyjną akcją. W zatrzymanym audi, którym podróżowali trzej bialczanie, mundurowi znaleźli 3 kilogramy amfetaminy i 100 gramów konopi indyjskich. W mieszkaniu jednego z mężczyzn policjanci zabezpieczyli 300 gramów mefedronu oraz 20 gramów marihuany. 

Mężczyznom w wieku 35, 39 i 44 lat grozi odpowiedzialność karna za posiadanie oraz próbę wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Dziś wszyscy zostaną doprowadzeni do prokuratury, a następnie do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W działaniach funkcjonariuszy z KWP w Lublinie uczestniczyli także kryminalni z Białej Podlaskiej.

Czytaj także: Samochodowy maniak zatrzymany. "Pożyczał" auta i jeździł po pijaku
Kradli samochody, podpalali pustostany. Straty to 120 tysięcy złotychOceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama