Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 02:05
Reklama

Kolejny nowy piłkarz ręczny w AZS AWF Biała Podlaska

Kolejnym nowym zawodnikiem występującego w Lidze Centralnej zespołu piłkarzy ręcznych AZS AWF Biała Podlaska, jak już informowaliśmy, został Olaf Wojnecki. Jak przedstawia go nasz klub?
Kolejny nowy piłkarz ręczny w AZS AWF Biała Podlaska
Olaf Wojnecki z prezesem KS AZS AWF Biała Podlaska, Mariuszem Lichotą
Autor: Fot. AZS AW Biała Podlaska

"Tuż przed sobotnim meczem piłki ręcznej z KPR-em Ostrovią Ostrów Wielkopolski miało miejsce podpisanie kontraktu z kolejnym nowym zawodnikiem, który już niebawem reprezentować będzie barwy AZS-AWF Biała Podlaska" - czytam na stronie AZS AWF Biała Podlaska. - "Od sezonu 2022/2023 w koszulce z gryfem na piersi grać będzie Olaf Wojnecki. 19-latek jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZPRP w Płocku. W zakończonym niedawno sezonie, 17 razy wystąpił dla drużyny SMS-u w rozgrywkach I ligi grupa C (6. miejsce w końcowej tabeli). W meczach ligowych zdobył łącznie 61 bramek. Występuje na pozycji rozgrywającego. Ponadto nasz nowy szczypiornista jest tegorocznym, brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów w barwach swojego macierzystego klubu - Wisły Płock. Zespół z Mazowsza taki sam wynik osiągnął także rok wcześniej. W obu przypadkach Olaf był ważną postacią zespołu z Płocka. Ojciec naszego zawodnika, Jerzy, także był sportowcem. Rozegrał ponad 130 meczów w polskiej ekstraklasie piłki nożnej (reprezentował m.in.: Hutnika Kraków, Legię Warszawa, Zagłębie Lubin, czy Wisłę Płock)."

Przypomnijmy, że drużyna AZS AWF Biała Podlaska zakończyła już sezon w Lidze Centralnej, zajmując wysokie, trzecie miejsce w tabeli. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama