Funkcjonariuszy KPP w Łosicach odwiedziły dzieci z półkolonii odbywających się w miejscowości Izdebki – Kosny (gmina Zbuczyn). Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas spędzania wakacji. Policjanci w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” zapoznali dzieci z podstawowymi zasadami bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Mundurowi opowiedzieli też o codziennej służbie.
- Spotkanie było okazją do zwiedzenia budynku komendy, zaprezentowania policyjnego radiowozu i zapoznania się z niektórymi elementami wyposażenia do służby. Nie brakowało chętnych do przymierzenia kamizelek ochronnych czy kasków, a nawet do dźwigania policyjnej tarczy. Dzieci chętnie angażowały się w rozmowę, zadawały mnóstwo pytań. Na zakończenie spotkania policjanci życzyli kolonistom udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, a od wielu z nich usłyszeliśmy: "ja też będę policjantem" – relacjonuje oficer prasowy łosickiej policji, aspirant Nina Zaniewicz.
Czytaj także: Policyjny pies Ramzes zachwycił uczestników pikniku
Czytaj też: 23 łosickich policjantów mianowanych na wyższe stopnie












![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)




Napisz komentarz
Komentarze