Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 14:13
Reklama

Gmina Sosnówka

Kolejną nominacją do Niedźwiedzi Biznesu w kategorii inwestycja samorządowa jest zadanie pod nazwą "Przebudowa drogi powiatowej nr 1093L Romanów - Motwica"
Gmina Sosnówka
Inwestycja została zrealizowana przez Gminę Sosnówka wspólnie z Zarządem Dróg Powiatowych w Białej Podlaskiej
Autor: UG Sosnówka

– Jest to inwestycja, na którą mieszkańcy gminy Sosnówka czekali od bardzo, bardzo wielu lat – zaznacza wójt gminy Sosnówka Marcin Babkiewicz. – Do tej pory był to 2,5 kilometrowy odcinek drogi gruntowej, praktycznie nieprzejezdny podczas wiosennych i jesiennych roztopów oraz po niemal każdych opadach deszczu. Obecnie jest to szeroka, utwardzona droga, która zdecydowanie polepszyła życie mieszkańców trzech miejscowości: Motwica, Czeputka i Romanów. Mieszkańcy wsi mają teraz możliwość bezproblemowego dojazdu do swoich posesji. Nowa droga umożliwiła im również przejazd z Motwicy do Romanowa i co ważne, zdecydowanie skróciła jego czas – podkreśla wójt Sosnówki.

Inwestycja została zrealizowana przez Gminę Sosnówka wspólnie z Zarządem Dróg Powiatowych w Białej Podlaskiej. Na to zadanie samorząd uzyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, w kwocie 2 545 447 zł. Całkowita wartość inwestycji opiewa na kwotę 5 090 894,43 zł.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama