Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 07:58
Reklama

TIR wjechał na czerwonym świetle, uderzył w osobówkę

28-letni kierowca ciężarówki, jadąc krajową dwójką, zderzył się z osobowym mercedesem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca tira wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili trafiły dwie osoby podróżujące osobówką.
TIR wjechał na czerwonym świetle, uderzył w osobówkę
Osobówką kierował 74-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. W wyniku zdarzenia zarówno on jak też przewożony pasażer trafili do szpitala
Autor: KMP Biała Podlaska

Do wypadku doszło w sobotę, 6 sierpnia przed południem na skrzyżowaniu krajowej dwójki z ulicą Francuską w Białej Podlaskiej. 

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Man, 28-letni obywatel Białorusi, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu osobowym mercedesem. Kierowca ciężarówki wjechał na skrzyżowanie, gdy sygnalizator wskazywał światło czerwone, doprowadzając do zderzenia. Mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie – informuje oficer prasowa bialskiej policji Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Dodaje, że osobówką kierował 74-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. W wyniku zdarzenia zarówno on jak też przewożony pasażer trafili do szpitala. Od kierowcy samochodu osobowego została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w jego organizmie.

CZYTAJ TEŻ: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskotece

CZYTAJ TAKŻE: Zderzenie dwóch aut. Siedem osób trafiło do szpitala


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: sdgfTreść komentarza: https://zenodo.org/record/7141176?olo Black Adam Movie OnlineData dodania komentarza: 04.10.2022, 03:23Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:40Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:39Źródło komentarza: Ruszają wypłaty dodatku węglowego. Wiemy, kiedy będą przelewyAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:39Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:39Źródło komentarza: Sebastian Szymański po raz kolejny zagrał w reprezentacji Polski
Reklama
Reklama
Reklama