Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 06:57
Reklama

Znajomy zdemolował jej samochód

BIAŁA PODLASKA Mieszkanka miasta złożyła zawiadomienie, że jej znajomy, 36-letni bialczanin, 2 sierpnia uszkodził należącą do niej toyotę, stojącą przy ul. Księcia Witolda. Kopiąc i uderzając rękami, powgniatał karoserię i porysował lakier. Pokrzywdzona oszacowała uszkodzenia na 2 tys. zł.
Znajomy zdemolował jej samochód

Inne newsy z 3 sierpnia

Niechciany towar

BIAŁA PODLASKA Mieszkaniec Białej Podlaskiej stracił 116 zł, dokonując transakcji zakupu książki za pośrednictwem sklepu internetowego. Pokrzywdzony wpłacił pieniądze, lecz zamiast zamówionej książki otrzymał płytę CD i broszury informacyjne. Niestety, sprzedawca zerwał z nim kontakt.

Wymuszenie pierwszeństwa

DRELÓW 2 sierpnia na ulicy Męczenników Podlaskich 36-letni kierowca busa citroen jumper z powiatu pszczyńskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu dróg prawidłowo jadącemu skuterem 46-letniemu mieszkańcowi Drelowa. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Motorowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do bialskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dziewczynka wbiegła przed samochód

TERESPOL W środę 3 sierpnia około godz. 20.30 kierujący samochodem osobowym 18-letni bialczanin potrącił na ulicy Męczenników Unickich 8-letnią dziewczynkę, obywatelkę Rosji. Dziecko z obrażeniami zostało przewiezione do szpitala w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mogło dojść do wtargnięcia dziewczynki na jezdnię, prosto pod koła pojazdu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama