Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 4 lutego 2026 03:57
Reklama
Reklama
Reklama

Młoda kobieta "dała w szyję". Jazdę zakończyła dachowaniem

Pijana 19-letnia kobieta doprowadziła do wypadku. Straciła panowanie nad peugeotem, wjechała do rowu i dachowała. Grozi jej do 2 lat więzienia.
Młoda kobieta "dała w szyję". Jazdę zakończyła dachowaniem
Kierująca peugeotem 19-latka miała prawie promil alkoholu.

Źródło: Policja

Do zdarzenia doszło 18 lutego w Paszkach Dużych w gminie Radzyń Podlaski, kilka minut po godzinie 7. Po wypadku młoda kobieta trafiła do szpitala z obrażeniami ciała.

PRZECZYTAJ: Tak się troszczyła o partnera, że sama trafiła za kratki...

- Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 19-latki niemal promil alkoholu w organizmie - informuje podkomisarz Piotr Mucha. - Kobieta „nabawiła się” sporych kłopotów. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności. Musi się również liczyć ze świadczeniem pieniężnym na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w kwocie nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych, a także orzeczeniem przez sąd zakazu kierowania pojazdami na minimum 3 lata.

Więcej wiadomości na stronie głównej Słowa Podlasia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rolnik - maniaku,Treść komentarza: Rolnin a ty wyciągasz łapy po dotacje z unii europejskiej i tylko daj daj daj . Gnojowicę wylewasz , palisz opony i drogi blokujesz i tylko Unio Europejka daj daj daj ....Data dodania komentarza: 3.02.2026, 16:01Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Rolnikom zawsze mało byłoTreść komentarza: wam rolnikom zawsze było mało . Gdyby nie Unia europejska i dotacje to byście dalej papajami jeżdzili , w gumofilcach chodzili i w kufajkach . Płoty byście podpierali kołkami . A tak za pieniądze unii europejskiej pobudowaliście domy , kupiliście traktory i zamieniliście gumofilne na buty sportowe .Data dodania komentarza: 3.02.2026, 15:53Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Janko MuzykantTreść komentarza: "Prześledziłeś drogę każdej złotówki z twoich podatków" Tym wpisem udowodniłeś że nie masz bladego pojęcia o podatkach. Rolnik dawał ogłoszenie. Zainteresuj sięData dodania komentarza: 3.02.2026, 15:41Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: Duda-miał ,,złoty róg,, ...Treść komentarza: Niech Andrzej Duda przypomni sobie pewien wieczór spędzony wraz z tłumami pełnych nadziei na zmiany ludzi na Placu Wolności w Białej Podlaskiej, w listopadzie 2015 r. Nigdzie w Polsce tylu ludzi na spotkanie z Dudą już nie przyszło... Później Andrzej Duda, jako Prezydent R.P. nadzieje wszystkich tych ludzi, którzy wtedy tam byli, roztrwonił, marnie roztrwonił... ale ładnie wtedy przemawiał, ładnie...Data dodania komentarza: 3.02.2026, 15:00Źródło komentarza: Były prezydent odpowiada Stefaniukowi: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”Autor komentarza: Chudy RójTreść komentarza: Przełożony im polewał i pił z nimi? Przełożony nie ma obowiązku biegać z alkomatem przez całą zmianę, chudy umysłowo chłopaczku.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 11:17Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama