Zawody pod patronatem „Słowa Podlasia” organizuje Radzyński Klub Karate Kyokushin Raptor, a współorganizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy.
W turnieju kata i kumite rywalizacja toczyć się będzie w kategoriach dzieci, młodzików, kadetów i juniorów młodszych. Początek o godzinie 10.
Dodajmy, że w Kąkolewnicy zaplanowane zostały również IX Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Szachach Szybkich, w ramach cyklu „Grand Prix Lubelszczyzny 2023” FIDE, które odbędą się 16 kwietnia.












![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze