Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 marca 2026 06:16
Reklama
Reklama

Manufaktura Biawena zachwyca na targach w Poznaniu [FILMY]

Podczas prestiżowych targów mebli i wnętrz HOME DECOR w Poznaniu bialska Manufaktura Biawena wyróżniła się na tle 250 firm z 15 krajów z całego świata. Na jej stoisku można było podziwiać piękne i eleganckie meble, oprawy świetlne i dodatki do wnętrz. To prawdziwe meble z duszą.
Manufaktura Biawena zachwyca na targach w Poznaniu [FILMY]
Stoisko Manufaktury Biawena zachwyciło odwiedzających targi HOME DECOR w Poznaniu

Źródło: Manufaktura Biawena

Odbywające się co roku targi HOME DECOR w Poznaniu to prestiżowe wydarzenie z branży wnętrzarskiej i meblarskiej, które skupia wokół siebie firmy z całego świata. W tym roku w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich swoje ekspozycje wystawiło 250 firm z 75 krajów. Na targach zaprezentowano aktualne trendy modowe ze świata wnętrzarstwa i mebli, które wyznaczają w branży nowe ścieżki. Wydarzenie to, co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy zwiedzających. HOME DECOR stanowi również przestrzeń do nawiązywania relacji między producentami i dystrybutorami a projektantami i architektami wnętrz. 

Wśród tegorocznych wystawców nasz region z powodzeniem reprezentowała Manufaktura Biawena 

Stoisko bialskiej firmy cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem za sprawą wyjątkowej oferty. Manufaktura Biawena to producent mebli, oświetlenia i dodatków do wnętrz. Każda rzecz wykonywana jest ręcznie, z pasją i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Manufakturę Biawena cechuje minimalizm, ekologia i indywidualizm. Udowadnia, że warto dawać rzeczom drugie życie. Na jej stoisku można było podziwiać piękne i eleganckie drewniane meble, oprawy świetlne i dodatki do wnętrz. 

Naturalne materiały, minimalizm i elegancja to wyznaczniki produktów Manufaktury Biawena. 

Projektantem mebli jest Grzegorz Rybczyński, który podkreśla, że każdy produkt w Manufakturze Biawena wykonywany jest ręcznie, z dbałością o detale. Meble i dodatki powstają wyłącznie z naturalnych materiałów. Są to często kilkusetletnie drewniane belki. Projektant w pracowni daje im drugie życie, nadając wartość estetyczną i jednocześnie użytkową. - Nasze meble powstają w głównej mierze z drewna pochodzącego z rozbiórek starych domów, spichlerzy czy stodół. Dajemy im drugie życie, tworząc oryginalny, niepowtarzalny styl. Za każdym ubytkiem w tym drewnie kryje się historia. To jest wartość, którą przekazujemy naszym klientom - podkreśla projektant.

- Jesteśmy młodą marką w firmie z tradycjami. W tym roku przyjechaliśmy na targi po raz pierwszy. Chcieliśmy sprawdzić jak nasz produkt z duszą trafia do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest bardzo duży odzew, zarówno od klientów z Polski jak i zagranicy, zdarzyły się nawet perełki z innych kontynentów. Nasz pobyt na targach możemy uznać za udany - dodają na koniec pracownicy Manufaktury Biawena.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RollsTreść komentarza: Super pomysł na park handlowy w tym miejscu. Trzymam kciukiData dodania komentarza: 19.03.2026, 18:42Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Miejskie ambicje czy pazerność obecnego wójta? Mało że zarabia aktualnie niewiele mniej od prezydenta kraju? Ale jak się stworzyło swój folwark gdzie on podniesie zarobki radnym to i radni chętnie mu podnoszą... Za publiczne pieniądze można się bawić, nie?Data dodania komentarza: 19.03.2026, 10:24Źródło komentarza: Sarnaki pozostaną wsią. Obawy o portfel wygrały z miejskimi ambicjamiAutor komentarza: To nie komuna ....Treść komentarza: Nikt nie obraża niczyich uczuć religijnych , nie ma nienawiści na tle rasowym , seksistowskim , nie ma wulgaryzmów we wpisach . Więc o czym Ty tu wypisujesz ? To nie komuna i cenzura .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklistaAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: A ta przyczepa to jest dopuszczona do ruchu ? Ma badania techniczne podbite ? Jest oświetlenie i co najważniejsze jest zarejestrowana w wydziale komunikacj ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:57Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w lesie. 58-latek zginął podczas wycinki drzewAutor komentarza: Aaa- maniaku, chory maniaku,Treść komentarza: A kto Ci każe czytać ? Nie wchodź na stronę i nie czytaj . Jest wolnosć słowa , każdy może się wypowiedzieć . Po co tu włazisz i czytasz ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:51Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama