Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 08:27
Reklama

Audi stało otworem

BIAŁA PODLASKA Z niezamkniętego audi, stojącego na ogrodzonej działce rekreacyjnej przy ul. Sidorskiej, złodziej ukradł 31 lipca portfel z pieniędzmi (ok. 800 zł), dokumentami oraz kartami bankomatowymi. Szkodę poniosła mieszkanka miasta.
Audi stało otworem

Inne newsy z 2 sierpnia

Mocny sen Białorusina

BIAŁA PODLASKA 2 sierpnia nieznany sprawca, wykorzystując twardy sen kierowcy z Białorusi, wybił szybę w drzwiach i włamał się do jego toyoty highlander, zaparkowanej przy ul. Brzeskiej. Ukradł plecak lenovo z siedmioma pendrivami różnych marek, przenośnym dyskiem, fleszem do aparatu fotograficznego sony i nożem wielofunkcyjnym victorinox, o łącznej wartości 1,4 tys. zł. Biorąc pod uwagę także zniszczenia powstałe w wyniku włamania, obcokrajowiec stracił ponad 1,9 tys. zł. 

Kolejny oszust na Allegro

MIĘDZYRZEC PODLASKI Międzyrzeczanin za pośrednictwem portalu internetowego Allegro.pl kupił aparat fotograficzny nikon o wartości 2 tys. zł, jednak do tej pory nie otrzymał zakupionego towaru ani zwrotu pieniędzy.

Buty też nie dojechały

ŁOBACZEW DUŻY gm. Terespol. Kobieta kupiła, też na Allegro.pl, buty sportowe adidas o wartości 145 zł. Pomimo przelania wskazanej kwoty, nie otrzymała towaru.

Kasa wyparowała z konta

MIĘDZYRZEC PODLASKI Nieznany sprawca z bankowego konta kredytowego należącego do mieszkanki Międzyrzeca trzykrotnie wypłacił po 104 euro. Pokrzywdzona oświadczyła, że transakcji dokonano bez jej zgody i wiedzy, nikogo nie upoważniała do jej dokonania oraz nie dokonywała w tym czasie żadnych przelewów pieniężnych. W sumie kobieta straciła prawie 1,5 tys. zł.

Ofiara nieostrożnego cofania

BIAŁA PODLASKA Kierowca autobusu mercedes, 55-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, 2 sierpnia na ul. Twardej podczas cofania najechał na prawidłowo idącego pieszego, też bialczanina. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Poszkodowanego przewieziono do szpitala.

Ustalono, kto uszkodził alfę 

MIĘDZYRZEC PODLASKI 2 sierpnia Policjanci wydziału kryminalnego Komisariatu Policji ustalili sprawcę uszkodzenia pojazdu alfa romeo, dokonanego 31 lipca w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Staromiejskiej. Kamieniem z kostki brukowej wybito szybę w drzwiach i szybę przednią, a także uszkodzono dach auta. Właściciel, mieszkaniec Międzyrzeca, oszacował straty na 1 tys. zł. Sprawcą okazał się 21-letni mieszkaniec międzyrzeckiej gminy, który po przedstawieniu zarzuty przyznał się do popełnienia czynu i złożył wyjaśnienia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama