Do wypadku doszło w sobotę 3 czerwca.
Służby zostały poinformowane o godz. 16:29, że na ulicy Lubelskiej w Komarówce Podlaskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów.
Na miejscu okazało się, że zderzyły się motocykl z samochodem dostawczym. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR).
Na miejscu pracowali strażacy z JRG Radzyń Podlaski, OSP KSRG Komarówka Podlaska oraz OSP Przegaliny Duże oraz policjanci.
Policja ustala wszystkie szczegóły zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.
Zdjęcia: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Radzyniu Podlaskim
















![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)
![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze