Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 4 czerwca 2026 21:08
Reklama
Reklama

Niedźwiedzie Biznesu po raz czwarty!

Już po raz czwarty wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz samorządom przyznane zostaną honorowe tytuły i wręczone nagrody. Laureatów poznamy podczas wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu, która odbędzie się 10 października w Zamku Janów Podlaski.
Niedźwiedzie Biznesu po raz czwarty!
Jak co roku ważną częścią gali będzie licytacja charytatywna. Będziemy zbierać środki na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym Wspólny Świat  w Białej Podlaskiej.

Autor: Paulina Chodyka

Źródło: Słowo Podlasia

Nasz plebiscyt ma na celu promocję i wyróżnienie przedsiębiorstw i przedsiębiorców, wnoszących znaczący wkład w rozwój gospodarczy miasta i województwa, budujących pozytywny wizerunek regionu w kraju i za granicą. – Południowe Podlasie to wyjątkowe miejsce na gospodarczej mapie Polski, ciągle się rozwija dzięki prężnie działającym tu firmom. Naszym celem jest nagrodzenie liderów, odnoszących sukcesy ekonomiczne – mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia. 

PRZECZYTAJ: Niedźwiedzie Biznesu na Ogólnopolskim Forum Gospodarczym

Na łamach naszej gazety jak co roku zaprezentujemy firmy i przedsiębiorców, prowadzących działalność na naszym terenie. Dzięki głosom Czytelników i ocenie Kapituły wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz produktom przyznany zostanie honorowy tytuł i statuetki Niedźwiedzie Biznesu między innymi w kategoriach: Firma Mikro, Firma Mała, Firma Średnia i Duża, Produkt Roku, Biznesmen Roku, Debiut Roku, Kobieta Sukcesu oraz Dobroczyńca Roku. Wyłonimy również laureata w kategorii Inwestycja Samorządowa Roku. Oryginalną statuetką uhonorujemy także Ambasadora Biznesu. 

Gala Niedźwiedzi Biznesu będzie częścią Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego, które odbywać się będzie od 9 do 11 października na Akademii Bialskiej. – Zaprosiliśmy znamienitych gości. Będą przedstawiciele Narodowego Banku Polskiego, Sądu Najwyższego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Finansów. Będziemy poruszać tematy aktualne i ważne z perspektywy przedsiębiorców. Planujemy panele naukowe o podatkach, o ubezpieczeniach, o szeroko pojętej przedsiębiorczości. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – mówi Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, jeden z organizatorów wydarzenia. 

Jak co roku ważną częścią gali będzie licytacja charytatywna. Będziemy zbierać środki na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym Wspólny Świat  w Białej Podlaskiej. – Niezwykle się cieszę, że po raz kolejny jako organizacja pozarządowa będziemy brać udział w tak wyjątkowym przedsięwzięciu. Ogólnopolskie Forum Gospodarcze to wydarzenie skupiające środowisko przedsiębiorców, którzy nie zapominają też o społecznej odpowiedzialności biznesu. Cieszę się, że po raz kolejny spotkamy się na wykładach i podczas paneli dyskusyjnych w gronie ogólnopolskich autorytetów w dziedzinach prawa, przedsiębiorczości i zdrowia. Radość ta jest tym większa, że gala Niedźwiedzi Biznesu jest okazją do licytacji na rzecz naszego stowarzyszenia. A przed nami kolejne wyzwanie jakim jest budowa kolejnego budynku infrastruktury szkoły podstawowej i każda złotówka jest dla nas bardzo cenna - mówi Anna Chwałek, prezes Stowarzyszenia Wspólny


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Kredocoasterstwo Treść komentarza: Rozumiem że na tym zdjęciu to Pan opiekun Chwedoruk ze swoimi podopiecznymi stanął do foty jak przystało na opiekuna. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 12:03 Źródło komentarza: Półfinał wojewódzki w piłce nożnej chłopców – zwycięstwo IV LO Biała Podlaska Autor komentarza: Czas pokaże Treść komentarza: Ale ZAKŁAMANIEC już mu posadkę w Cargotor przygotowali ale póki co to im nie jest nic wiadomo :). Porażka i wszyscy temu się przyglądamy. Samorządowiec wojewódzki w spółce skarbu państwa. Olśnienie , specjalista od transportu kolejowego. Niby walczycie i piętnujecie kolesiostwo w PIS-e a sami co - HIPOKRYCI Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:20 Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Szef gabinetu prezydenta odchodzi z urzędu Autor komentarza: BBBB Treść komentarza: Najważniejsze przy s***** od tyłu jest.. być z tyłu :D Data dodania komentarza: 3.06.2026, 18:59 Źródło komentarza: Kraj. Żadnych adopcji przez pary jednopłciowe. Konfederacja szykuje ustawę Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Za komuny w latach 60, cyklicznie była czyszczona i pogłębiana. Woda była czysta, całymi rodzinami, kąpano się w niej. Kajaków było dużo, były 4 wypożyczalnie, na Michała, Melioracji, w odnodze zaraz za Ale 1000l, tylko jeszcze alei nie było. Z mostu na H. Sawickiej, śmiałkowie skakali do Krzny, co niektórzy na główkę. Rzeka naprawdę żyła !!! Szkoda, że dzisiaj tego nie ma... Data dodania komentarza: 3.06.2026, 05:48 Źródło komentarza: Krzna w Białej Podlaskiej będzie w tym sezonie czysta? Autor komentarza: Ciekawski George Treść komentarza: Jak się zapisać na warsztaty? Data dodania komentarza: 2.06.2026, 19:49 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Warsztaty z fotografowania otworkowego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama