Na ostatniej sesji radna Alicja Łagowska w punkcie interpelacje i wolne wnioski ogłosiła konkurs, w którym do wygrania była książka. Pytanie brzmiało: Kto wypowiedział słowa "Takie zachowanie, naszym zdaniem, jest niegodne osób piastujących wysokie stanowiska publiczne. Nie o taką rzeczywistość walczyli członkowie Solidarności, aby w wolnej Polsce być piętnowani przez władze, jak w poprzednim systemie"?
Okazało się, że odpowiedź nie padła, udzieliła jej więc sama organizatorka konkursu. Odpowiedź brzmiała: prezydent Dariusz Stefaniuk. Na potwierdzenie radna przyniosła artykuł z gazety.
Łagowska na tym zakończyła swój wywód, nie przedstawiając kontekstu, jednak domyślać się można, że stanowiło to nawiązanie do utarczki słownej między radną a prezydentem, do której doszło na poprzedniej sesji. Chodziło o odebranie radnej Łagowskiej prawa do darmowych przejazdów komunikacją miejską i usunięciu jej z funkcji przewodniczącej jednej z komisji. Radna twierdzi, że została ukarana za swoje szczere wypowiedzi.
(jd)












![Parczew: Seryjny włamywacz w rękach policji. Fanty i narkotyki trzymał w lodówce [WIDEO, ZDJĘCIA] Parczew: Seryjny włamywacz w rękach policji. Fanty i narkotyki trzymał w lodówce [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczew-seryjny-wlamywacz-w-rekach-policji-fanty-i-narkotyki-trzymal-w-lodowce-wideo-zdjecia-1775728386.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze