Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 marca 2026 06:16
Reklama
Reklama

Festiwal food trucków w bialskiej Karuzeli. Nie możecie tego przegapić!

Pyszności kuchni z całego świata, konkursy i dmuchańce dla dzieci to wszystko czekać będzie podczas trzydniowego Festiwalu Food Trucków w Białej Podlaskiej. Na gastronomiczną imprezę zaprasza centrum handlowe Karuzela Bialska oraz Food Truck Festiwale Wschód.
Festiwal food trucków w bialskiej Karuzeli. Nie możecie tego przegapić!
Pyszności kuchni z całego świata, konkursy i dmuchańce dla dzieci to wszystko czekać będzie podczas trzydniowego Festiwalu Food Trucków w Białej Podlaskiej

Źródło: Food Truck Festiwale Wschód/Facebook

Food Truck Festiwale Wschód po raz 5. zagości w Białej Podlaskiej! Tym razem miłoścnicy specjałów kuchni z różnych regionów świata spotkają się na terenie Parku Handlowego Karuzela Bialska przy ul. Sportowej. 

Festiwal potrwa od piątku 29 września do niedzieli 1 października. Jak zapewniają organizatorzy, przez 3 dni będzie można spróbować najlepszych dań kuchni z 4 stron świata. Food trucki będą czekać w piątek w godz. 15:00-22:00, w sobotę w godz. 12:00-22:00 oraz w niedzielę w godz. 12:00-20:00.

To będzie pyszna impreza! Główną atrakcją będzie oczywiście wyborne jedzenie, ale organizatorzy czyli Karuzela Bialska i Food Truck Festiwale Wschód, zadbali o dodatkowe ciekawe punkty programu. Będą bowiem kolorowe dmuchańce dla dzieci, konkursy z nagrodami, nie zabraknie dobrej muzyki i orzeźwiającej lemoniady. Na maluchy czekać będą też loterie i balony. Szczegóły znajdziecie na facebookowym profilu wydarzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

as 27.09.2023 13:10
literówka w "truch"

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RollsTreść komentarza: Super pomysł na park handlowy w tym miejscu. Trzymam kciukiData dodania komentarza: 19.03.2026, 18:42Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Miejskie ambicje czy pazerność obecnego wójta? Mało że zarabia aktualnie niewiele mniej od prezydenta kraju? Ale jak się stworzyło swój folwark gdzie on podniesie zarobki radnym to i radni chętnie mu podnoszą... Za publiczne pieniądze można się bawić, nie?Data dodania komentarza: 19.03.2026, 10:24Źródło komentarza: Sarnaki pozostaną wsią. Obawy o portfel wygrały z miejskimi ambicjamiAutor komentarza: To nie komuna ....Treść komentarza: Nikt nie obraża niczyich uczuć religijnych , nie ma nienawiści na tle rasowym , seksistowskim , nie ma wulgaryzmów we wpisach . Więc o czym Ty tu wypisujesz ? To nie komuna i cenzura .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklistaAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: A ta przyczepa to jest dopuszczona do ruchu ? Ma badania techniczne podbite ? Jest oświetlenie i co najważniejsze jest zarejestrowana w wydziale komunikacj ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:57Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w lesie. 58-latek zginął podczas wycinki drzewAutor komentarza: Aaa- maniaku, chory maniaku,Treść komentarza: A kto Ci każe czytać ? Nie wchodź na stronę i nie czytaj . Jest wolnosć słowa , każdy może się wypowiedzieć . Po co tu włazisz i czytasz ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:51Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama