Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 12 maja 2024 15:51

Porażka na zakończenie rundy

Piłkarze ręczni Olimpii Biała Podlaska odrobili zaległości ligowe i ulegli w Zamościu rezerwom Padwy 33:44.
Po raz ostatni w tym roku grała Olimpia.

Autor: Olimpia Biała Podlaska

Padwa II Zamość – Olimpia Biała Podlaska 44:33 (20:16)

Padwa II: Krysiak, Kulik – Brodziak 12, Smyl 11, Komadowski 6, Olech 6, Arcaba 2, Dołba 2, Sapuła 2, Świstowski 2, Sendłak 1, Sokołowski, Styk. Kary: 6 min.

Olimpia: Bielecki, Zacharuk – Trela 13, Polok 9, Lewandowski 7, Szarubka 2, Michalczuk 1, Tur 1, Bancarzewski, Domański, Hryciuk, Kobyliński, Popławski, Wachulik. Kary: 10 min.

Gospodarze od początku meczu wypracowali sobie przewagę. W 3 minucie prowadzili 3:1. Gdy siedemnaście minut później na tablicy widniał wynik 14:7 wydawało się, że już w pierwszej połowie gospodarze mogą praktycznie rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Olimpia jednak zwarła szyki i na przerwę zeszła przegrywając 16:20. Początek drugiej części był obiecujący trzy bramki Olafa Treli i jedna Bartosza Lewandowskiego pozwoliła bialczaną na złapanie kontaktu. W 35 minucie przegrywali już tylko 20:21. Niestety to był koniec dobrej gry gości. Od tego momentu n parkiecie dominowali niepodważalnie gospodarze i ostatecznie wygrali to spotkanie 44:33.