Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 lipca 2026 08:16
Reklama
Reklama

Karuzela transferowa się rozkręca

Duży ruch transferowy generują nasi trzecioligowcy. Jeszcze dobrze nie wystygły murawy stadionów przy Piłsudskiego i Warszawskiej a już kręci się w najlepsze karuzela transferowa.
Karuzela transferowa się rozkręca
Arkadiusz Kot (8) jeszcze niedawno był kapitanem Podlasia, na wiosnę będzie grał w Orlętach.

Autor: Klaudia Matejek

W Podlasiu Biała Podlaska pojawił się nowy obrońca. Jest nim dwudziestopięcioletni Sebastian Krawczyk. Były zawodnik Pogoni Siedlce ostatnio zawieszony z powodu głośnej „afery kroplówkowej” w siedleckim klubie. Z Podlasie do Orląt Radzyń Podlaski przenosi się Arkadiusz Kot. Arek wraca do macierzystego klubu by pomóc ekipie w utrzymanie III ligi na stulecie klubu. W Radzyniu zameldowało się także dwóch całkiem nowych graczy. Tomasz Mamis dwudziestojednoletni wychowanek Śląska Wrocław, ostatni grający w Pogoni oraz znany już z gry w Podlasiu i Orlętach Mateusz Chyła, który swoich sił próbował ostatnio w Avii Świdnik. Podobno to dopiero początek roszad w składach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Drosed
Reklama Okna Artpol
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: I tak nas za dużo ? Treść komentarza: Cywilizacja śmi...rci namawia, wsiadajcie bez uprawnień do jazdy na... elektryczna hulajnoga, quad... i dzieciarnia wciąż szaleje... i ginie... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:45 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: gość Treść komentarza: "ich dziecko ma a moje nie ma???" "kupimy i tobie"..... standardowe teksty dzisiejszych rodzicó.... dalej niech rodzice się licytują, czyj bombelek ma więcej "zabawek".... głupota rodziców a dziecka szkoda..... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:07 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: Aaa - maniaku, Treść komentarza: "Wyszły z wody w innym miejscu bez poinformowania znajomych" - gdzie tu jest napisane, że to żart? Data dodania komentarza: 1.07.2026, 08:51 Źródło komentarza: Łańcuch życia i nurkowie w akcji. 20-latki wywołały alarm nad Jeziorem Białym Autor komentarza: Chudy Treść komentarza: Tylko oficialne pomiary się liczą . Co tam ktoś u siebie w Białej na posesji zobaczył na termometrze to jest warte funta kłaków . Ale fakt rekord padł jak podaje IMGW 40,5 . Poprzedni rekord wynosił 40,2 i padł 29 lipca 1921 r. Data dodania komentarza: 30.06.2026, 19:58 Źródło komentarza: Biała Podlaska jeszcze nigdy nie była tak gorąca! Miniony poniedziałek przechodzi do historii Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Surowo karać za takie żarty Data dodania komentarza: 30.06.2026, 16:59 Źródło komentarza: Łańcuch życia i nurkowie w akcji. 20-latki wywołały alarm nad Jeziorem Białym
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama