Do zdarzenia doszło dziś, 18 stycznia po godz. 8 rano w Żeliźnie w gminie Komarówka Podlaska.
– Pojazd marki Volvo wyprzedzał ciężarówkę marki DAF. W wyniku tego zaczepienia pojazd marki DAF wjechał do rowu, a następnie przewrócił się na całą drogę. Zatarasował drogę w obu kiernkach. Wskutek tego zdarzenia kierujący pojazdem marki DAF i jego pasażer trafili z obrażeniami ciała do szpitala – relacjonuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim podkomisarz Piotr Mucha.
Dodaje, że kierujący samochodami ciężarowymi byli trzeźwi. – W zdarzeniu brał udział również trzeci pojazd. Był to samochód dostawczy. Widząc, że jadąca przed nim cieżarówka się przewraca i tamuje drogę, zaczął hamować i wpadł do przydrożnego rowu. Nie odniósł obrażeń – informuje podkomisarz Piotr Mucha.
Obecnie ruch na trasie odbywa się prawidłowo.


![„Bezpieczeństwo i pasja”. Pierwszoklasiści z łosickiej „Jedynki” poznali zawód policjanta [ZDJĘCIA] „Bezpieczeństwo i pasja”. Pierwszoklasiści z łosickiej „Jedynki” poznali zawód policjanta [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-bezpieczenstwo-i-pasja-pierwszoklasisci-z-losickiej-jedynki-poznali-zawod-policjanta-zdjecia-1774439275.jpg)
![Węgierskie klimaty zagościły w Radzyniu Podlaskim [GALERIA ZDJĘĆ] Węgierskie klimaty zagościły w Radzyniu Podlaskim [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-wegierskie-klimaty-zagoscily-w-radzyniu-podlaskim-zdjecia-1774437376.jpg)






![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [22-03-2026] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [22-03-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-22-03-2026-1774176098.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze