Utrudnienia występują na drodze krajowej nr 82 w kierunku na Lublin oraz drodze wojewózkiej nr 812 relacji Wisznice-Chełm. Zablokowana również zostanie możliwość przejazdu przez skrzyżowanie ulic DW812 z ulicą Żołnierzy Win we Włodawie.
W celu ułatwienia przejazdu policja zorganizowała objazdy:
- Z drogi krajowej nr 82 przez Wyryki DP1638L/Adampol/Korolówkę-Osadę, skąd kierowcy będą mogli dojechać na Wisznice.
- Z drogi krajowej nr 82 na skrzyżowaniu w m. Kołacze z drogą wojewódzką nr 818 na Hańsk, Łowczę którędy dojechać będzie można na Chełm.
- Z drogi wojewózkiej nr 812 z Chełma na Żłobek/Sobibór drogą DP 1727L przez którą będzie można dojechać z Chełma na Białą Podlaskę.
- Z drogi wojewódzkiej nr 812 z Wisznic drogą 1706L przez m. Korolówka-Osada oraz Adampol przez które kierowcy dojadą do Lublina.
Zgromadzenie zaplanowane jest w godzinach od 10:00 do 15:30. O kolejnych dniach, kiedy będą występowały utrudnienia w ruchu włodawska policja będzie informować na bieżąco.





![Wisznice. Tak ochodzili Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych [ZDJĘCIA] Wisznice. Tak ochodzili Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-wisznice-tak-ochodzili-narodowy-dzien-zolnierzy-wykletych-zdjecia-1772702610.jpg)










Napisz komentarz
Komentarze