Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 09:54
Reklama
Reklama

Złodziej zwinął plecak z niezłą kasą

BIAŁA PODLASKA 24 września nieznany sprawca ukradł z otwartego samochodu stojącego przy ul. Akademickiej plecak, w którym były dokumenty i pieniądze. Stratę poniósł mieszkaniec gminy Biała Podlaska. W trakcie wykonywania czynności plecak się odnalazł, ale brakowało 1,4 tys. zł.
Złodziej zwinął plecak z niezłą kasą

Pozostałe zdarzenia z 26 września:

Sprzedała nie swoje auto
BIAŁA PODLASKA 24-letnia kobieta z gminy Zalesie 22 lipca bez upoważnienia i zgody właściciela sprzedała należącego do niego forda. Wprowadzonym w błąd, co do tytułu własności, nabywcą jest mieszkaniec gminy Biała Podlaska, który dokonał naprawy auta. Straty, jakie w związku z tym poniósł, oszacował na około 13 tys. zł.

Kierował mimo zakazu
TERESPOL Policjanci prewencji z Komisariatu w Terespolu podczas kontroli przeprowadzonej 23 września przy ul. Granicznej ujawnili, że 25-letni terespolanin prowadził skodę, choć wydano w jego sprawie prawomocną decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania.

Podpity nastolatek na romecie
KONSTANTYNÓW Bialska drogówka 23 września zatrzymała na ul. Leśnej 14-latka z gminy Biała Podlaska, który kierował motorowerem romet w stanie nietrzeźwym. Miał 1,15 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Motorowerzysta na bani 
BIAŁA PODLASKA Również 23 września, tyle że na ul. Łomaskiej w Białej Podlaskiej, policjanci udaremnili dalszą jazdę 47-letniemu mężczyźnie z gminy Łomazy. Kierował w stanie nietrzeźwym motorowerem zipp. Wydmuchał kolejno 1,30 i 1,55 promila alkoholu.

Telefon wrócił do właściciela
PISZCZAC Policjanci wydziału kryminalnego Komisariatu w Terespolu ustalili, że 23-latek z gminy Piszczac 7 września dokonał kradzieży telefonu komórkowego HTC desire 820 wartości 600 zł przy ul. Włodawskiej w Piszczacu. Telefon odzyskano i przekazano właścicielowi.

Po konkubencie został jej tylko telefon 
BIAŁA PODLASKA Policja otrzymała zgłoszenie, że 40-letnia kobieta z Białej Podlaskiej 8 sierpnia przywłaszczyła telefon komórkowy LG wartości 750 zł od byłego konkubenta z Białej Podlaskiej.

Znów pijany motorowerzysta
MIĘDZYRZEC PODLASKI Funkcjonariusze prewencji z międzyrzeckiego Komisariatu Policji 24 września złapali 28-latka z Międzyrzeca Podlaskiego na kierowaniu motorowerem zipp w stanie nietrzeźwym. Miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Wpadł na placu Jana Pawła II. 

Hondą z dwoma promilami
BIAŁA PODLASKA Na ulicy Sławacińskiej 24 września drogówka zatrzymała 21-letniego mężczyznę z gminy Biała Podlaska, który po pijanemu (1,95 prom.) kierował motorowerem honda.

Tym razem nietrzeźwy w audi
BIAŁA PODLASKA Prawdziwa plaga nietrzeźwych za kółkiem! Kolejnego ujęli bialscy policjanci 24 września na ul. Korczaka. 27-letni mężczyzna z gminy Biała Podlaska kierował audi, mając w wydychanym powietrzu 1,89 prom. alkoholu.

Rekord weekendu – 2,42 promila

BIAŁA PODLASKA 25 września aleją Solidarności jechał za kierownicą audi 27-latek z Terespola. Kontrola alkomatem wykazała, że miał 2,42 prom. alkoholu.  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

kasjer 11.10.2016 14:07
zależy jak dla kogo...

bankier 10.10.2016 14:49
Niezła kasa to jaka? 20 zł czy 100000zł?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Jasam Treść komentarza: Ja też Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Band-up - maniaku, Treść komentarza: A kto ma zapłacić? Ubezpieczalnia z OC moturzysty albo UFG jeśli moturzysta ubezpieczenia nie miał. Poza tym - kto durno pyta, ten.. pyta. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 01:30 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Wypuścić !!!!! Treść komentarza: Powinni go rozkuć , przeprosić i wypuścić . Co nas to obchodzi , że ruskie czy tam inne bolszewicy się między sobą strzelają .Przecież naszego obywatela nie zabił . Mało to mamy swoich bandziorów w okolicy , którzy chodzą po wolności . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 19:30 Źródło komentarza: Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Elnur A. usłyszał zarzuty [WIDEO] Autor komentarza: kaes Treść komentarza: Pozazdrościć takich niskich temperatur... Pozdrowienia z Francji! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:07 Źródło komentarza: Pogoda na wtorek. Tropikalna noc i upalny dzień Autor komentarza: Zachęta ? Treść komentarza: I to ma odstraszyć ich od procederu przemytu ,,ubogacaczy,, ? Grzywna powinna być horrendalna, i areszt aż do jej spłacenia. A tak, albo znikną, albo zmienią wygląd i dokumenty, i będą robić to samo... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:58 Źródło komentarza: Jeden pochodzi z Ukrainy, drugi z Uzbekistanu. Kurierzy migrantów skazani w Białej Podlaskiej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama