„Magiczne Ogrody” znajdują się w miejscowości Trzcianki w gminie Janowiec w województwie lubelskim. 22 maja hucznie obchodzono tu piękny jubileusz. Już od 10 lat „Magiczne Ogrody” zapraszają do siebie gości.
Wieczór był wyjątkowy. Wszechobecne Mordole, Krasnoludy, Bulwiaki i Wróżki wszystkich wręcz oczarowały. Występy nie tylko zauroczyły publiczność, ale także angażowały dzieci oraz rodziców do wspólnej zabawy i tańców.
Przekraczając bramę „Magicznych Ogrodów”, goście odkryli inną rzeczywistość. Na chwilę można było zapomnieć o codzienności i sprawach przyziemnych. To przede wszystkim ludzie, którzy stworzyli i tworzą to miejsce, wpłynęli na wyjątkowość tego uroczystego 10-lecia.
W wydarzeniu udział wzięli także przedstawicie władz samorządowych, którzy doceniają zaangażowanie zarządu obiektu. Na koniec, gdy zapadła noc, odbył się pokaz ogniowy, który opowiedział, w jaki sposób doszło do powstania „Magicznych Ogrodów”.
Wszyscy zaproszeni meli też okazję wziąć udział w bankiecie, który zakończył ten wyjątkowy czas.













![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)




Napisz komentarz
Komentarze