Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 maja 2026 08:02
Reklama
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

Biała Podlaska: W butelkach mieli piwo, a w woreczkach coś jeszcze

Wczoraj, 22 sierpnia w nocy bialscy mundurowi zwrócili uwagę na troje nastolatków. Powodem były trzymane przez nich butelki z piwem. Szybko jednak okazało się, że nie są to jedyne ich przewinienia.
Biała Podlaska: W butelkach mieli piwo, a w woreczkach coś jeszcze
Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że w woreczkach była marihuana i mefedron

Autor: KMP Biała Podlaska

Do zdarzenia doszło około godz. 1.00 w nocy na jednej z ulic Białej Podlaskiej. Policjanci bialskiej prewencji zwrócili uwagę na młode osoby trzymające piwo w rękach. W trakcie legitymowania zachowanie całej trójki wskazywało dodatkowo, że mogą znajdować się pod wpływem narkotyków.

– Przy 17-latku, jak też w portfelu należącym do 18-latka mundurowi ujawnili woreczki z suszem i krystaliczną substancją. Portfel znajdował się w torebce będącej z nimi 15-latki.  Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że jest to marihuana i mefedron – informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Młodzieńcy zostali zatrzymani do wyjaśnienia, natomiast 15-latka, trafiła pod opiekę opiekuna prawnego.

– Ustalamy wszystkie okoliczności sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku czynów popełnionych przez osoby nieletnie o ich dalszym losie decyduje sąd rodzinny – wyjaśnia nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaButik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AaaTreść komentarza: Seniorzy do kosciołaData dodania komentarza: 6.05.2026, 15:18Źródło komentarza: Seniorzy będą świętować Dzień MatkiAutor komentarza: HuraganTreść komentarza: Chwilę mnie nie było i redaktor znów przekręca nazwiska. Bramkarz Huraganu to Ostapiuk, nie Osypiuk. Tymuszk to z kolei Tymoszuk. W tekście jest też przekręcone nazwisko Bartnikowskiego. Chyba, że z ławki wszedł jakiś Bartkowski. Swoją drogą, jeśli Huragan już teraz jeździ na mecze w trzynastu, ciekawe kim będzie grał w okręgówce, po odejściu połowy składu.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 12:42Źródło komentarza: Drugi mecz z rzędu bez porażki HuraganuAutor komentarza: Króluj nam ChrysteTreść komentarza: Super oby więcej takich sukcesów. Brawo SG Brawo Urząd Skarbowy. Tępić nierobów , spekulantow , złodzieje, oszustów , przemytników i malwersantow. W krajach muzułmańskich za takie coś już by zadyndał na szubienicy i wirgał nóźkami. Króluj nam Chryste zawsze I wszędzie .Data dodania komentarza: 5.05.2026, 10:22Źródło komentarza: A2. Wiózł w bagażniku 1200 kartonów nielegalnych papierosówAutor komentarza: gjfjhhk hvTreść komentarza: czemu w żabce nie byli policjanci tak odważniData dodania komentarza: 4.05.2026, 19:57Źródło komentarza: Nocna awaria na trasie. Policjanci z Łosic ruszyli z pomocą matce z dzieckiemAutor komentarza: Zulu GulaTreść komentarza: Gdyby gachowi tej Pani zepsuł się tak samo te sam samochód, to mógłby liczyć jedynie na mandat karny kredytowany. Nie czarujmy się aż tak prymitywne.Data dodania komentarza: 4.05.2026, 17:34Źródło komentarza: Nocna awaria na trasie. Policjanci z Łosic ruszyli z pomocą matce z dzieckiem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama