Memoriał rozgrywano w trzech kategoriach wiekowych wśród chłopców i dziewcząt. W U-15 kobiet druga była Aleksandra Bojarska (GCK Kobylany) z wynikiem 125 kg (55+70) 145,54 pkt. Sinclara. Wygrała Aleksandra Wachna (Agros Zamość) z wynikiem 146 kg (66+80) 185,31 pkt. Miejsce trzecie wywalczyła Emilia Brewińska (Znicz Biłgoraj) 92 (41+51) 145,48 pkt. Wśród kobiet w kategorii U-20 wygrała Natalia Zawisza (Wisła Puławy) 138 kg (58+80) 182,22 pkt. Wyprzedzając Zuzannę Baran (GULKS Niemce) 140 kg (60+80) 182,04 pkt i Karolina Sobczuk (Wisła Puławy) 149 kg (66+83) 176,78 pkt. W kategorii U-23 w której walczono także o tytuł Mistrzyni Województwa wygrała Wiktoria Gierczuk (AZS AWF Biała Podlaska) z wynikiem 185 kg (85+100) 232,07 pkt, na drugim miejscu uplasowała się jej koleżanka klubowa Dominika Lewkowicz z wynikiem 155 kg (75+80) 182,64 pkt. Trzecia była Ewa Kucznaszewska (Agros Zamość) 126 kg (53+73) 143,48 pkt. Walczono także wśród panów. W najniższej kategorii wiekowej U-15 wygrał Oskar Wójcik (POM-Iskra Piotrowice) 210 kg (94+116) 299,93 pkt, drugi był Tymoteusz Komar (Znicz Biłgoraj) 188 kg (87+101) 293,60 pkt, a trzeci Sebastina Sztojko Unia Hrubieszów) 178 (78+100) 270,56 pkt. GCK Kobylany reprezentowało w tej kategorii wiekowej trzech zawodników. Czwarty był Paweł Stępniewski 146 kg (66+80) 258,66 pkt, siódmy zawody ukończył Adam Semeniuk 140 kg (65+75) 162,28 pkt oraz miejsce dziewiąte wywalczył Szymon Mikitiuk 110 kg (50+60) 130,88 pkt. W kategorii U-20 zdominowali zawodnicy Znicza Biłgoraj. Wygrał Maksymilian Chyl 193 kg (87+106) 281,11 pkt drugi był Damian Werner 222 kg (100+122) 280,99 pkt, a trzeci Bartosz Syty 202 kg (92+110) 279,54 pkt. W kategorii U-23 również w ramach Mistrzostw Województwa wygrał Michał Kościuk (AZS AWF Biała Podlaska) 285 kg (120+165) 355,85, trzeci był Łukasz Bogusz (GCK Kobylany) 196 kg (90+106) 287,31 pkt a przedzielił ich Maksymilian Dorn (Agros Zamość) 305 kg (135+170) 344,83.
Reklama
Gierczuk i Kościuk mistrzami województwa.
W Hrubieszowie rozegrano szósty Memoriał Andrzeja Greszety i Mistrzostwa LOZPC U-23.
- Piotr Frankowski
- 09.09.2024 13:05

Autor: AZS AWF Biała Podlaska, podnoszenie cieżarów
Data dodania:
09.09.2024 13:05
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: as
Treść komentarza: Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu, ale generalnie lepiej mieć, ta funkcja mimo niepotrzebnych wezwań czasami, uratowała już wielu ludzi.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:44
Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby
Autor komentarza: Bolek
Treść komentarza: Już specjalnie rower kupiłem, na tą okazję
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:05
Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia
Autor komentarza: Jasam
Treść komentarza: Ja też
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50
Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia
Autor komentarza: Band-up - maniaku,
Treść komentarza: A kto ma zapłacić? Ubezpieczalnia z OC moturzysty albo UFG jeśli moturzysta ubezpieczenia nie miał. Poza tym - kto durno pyta, ten.. pyta.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 01:30
Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA]
Autor komentarza: Wypuścić !!!!!
Treść komentarza: Powinni go rozkuć , przeprosić i wypuścić . Co nas to obchodzi , że ruskie czy tam inne bolszewicy się między sobą strzelają .Przecież naszego obywatela nie zabił . Mało to mamy swoich bandziorów w okolicy , którzy chodzą po wolności .
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 19:30
Źródło komentarza: Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Elnur A. usłyszał zarzuty [WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze