Kilka dni temu łukowscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że 19-latka z Łukowa i jej kolega z gminy Ulan mogą mieć narkotyki. Kolejny raz ustalenia policjantów potwierdziły się.
Przedwczoraj, 2 października policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Audi, którym jechali młodzi ludzie.
–19-latka i jej 20-letni kolega twierdzili, że nie mają nic wspólnego z narkotykami. Funkcjonariusze nie uwierzyli w ich zapewnienia i znaleźli przy nich kilka gramów marihuany i haszyszu. Dodatkowo w mieszkaniu 20-latka kryminalni odnaleźli jeszcze kilkadziesiąt gramów marihuany. Z zabezpieczonych środków odurzających, można byłoby wytworzyć ponad 300 porcji dilerskich marihuany – informuje oficer prasowy łukowskiej komendy policji, asp. szt. Marcin Józwik.
Dodaje, że 19-latka i jej starszy kolega zostali zatrzymani w policyjnej celi. Już usłyszeli zarzuty, a ich sprawa znajdzie finał w sądzie.
Teraz prowadzący postępowanie ustalą, skąd zatrzymani mieli narkotyki i dla kogo były przeznaczone. Sprawa ma charakter rozwojowy, łukowscy kryminalni nie wykluczają kolejnych zatrzymań.












![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)





Napisz komentarz
Komentarze