Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 21 lipca 2026 09:20
Reklama
Reklama
Reklama

Gmina Sarnaki. Uprawiał konopie indyjskie

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Łosicach na terenie gminy Sarnaki w miniony piątek zatrzymali 29-latka. Za jego posesją oraz w domu zabezpieczyli krzewy konopi i susz marihuany.
Gmina Sarnaki. Uprawiał konopie indyjskie
Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty uprawy krzewów konopi posiadania środków odurzających w postaci suszu konopi

Źródło: KPP Łosice

Policjanci łosickiej komendy ustalili, że w miejscowości Mierzwice Kolonia może znajdować się uprawa krzewów konopi indyjskich. 

 - W miniony piątek, 25 października ustalenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Policjanci ujawnili i zabezpieczyli 5 krzewów konopi indyjskich za posesją 29-latka. W trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny znajdowało się ponad 950 gramów suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana -informuje oficer prasowy łosickiej policji, mł.asp. Weronika Wujek.

Dodaje, że rośliny oraz susz zostały natychmiast przekazane do dalszych badań laboratoryjnych, a ich właściciel trafił do policyjnej celi.

- W sobotę śledczy przedstawili mu zarzuty uprawy krzewów konopi posiadania środków odurzających w postaci suszu konopi, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, poręczenia majątkowego w kwocie 5 tysięcy złotych - przekazuje mł.asp. Weronika Wujek.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: lover Treść komentarza: to tam basen zrobia teraz Data dodania komentarza: 21.07.2026, 08:59 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Ruszyła rozbudowa ul. Janowskiej [MAPKA] Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Takie mamy firmy co tak drogi projektują i garaże a moderator to zamieszcza tylko to co mu pasuje politycznie Data dodania komentarza: 20.07.2026, 22:18 Źródło komentarza: Kataklizm w Białej Podlaskiej. Blisko 180 interwencji strażaków po potężnej ulewie [FILMIK, ZDJĘCIA] Autor komentarza: Krzywonos Treść komentarza: Wystarczyło odrobine poczekać i większość interwencji strażaków było by zbędnych. Tyle, ze ludzie dziś są strasznie roszczeniowi. Po pierwszym zalaniu przywiozłem ziemie, podniosłem podwórze względem ulicy o 15 cm i mam spokój. Właścicieli lokali zalewowych obciążać kosztami wypompowywania. Data dodania komentarza: 20.07.2026, 22:04 Źródło komentarza: Kataklizm w Białej Podlaskiej. Blisko 180 interwencji strażaków po potężnej ulewie [FILMIK, ZDJĘCIA] Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Tak budują drogi i studzienki kanalizacyjne i tak samo garaże podziemne w nowoczesnych blokach Data dodania komentarza: 20.07.2026, 19:07 Źródło komentarza: Kataklizm w Białej Podlaskiej. Blisko 180 interwencji strażaków po potężnej ulewie [FILMIK, ZDJĘCIA] Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Te kąpielisko to wina firm budujących drogi za kadencji poprzednich Prezydentów i firm stawiających garaże podziemne Data dodania komentarza: 20.07.2026, 18:15 Źródło komentarza: Kataklizm w Białej Podlaskiej. Blisko 180 interwencji strażaków po potężnej ulewie [FILMIK, ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama