Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 00:08
Reklama
Reklama

Weronika w  Zarządzie

W czwartek odbył się Walny Sprawozdawczo-Wyborczy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów.
Weronika w  Zarządzie
Kobiety w nowym Zarządzie. Od lewej stoją:
Weronika Kałmucki, Weronika Zielińska, Barbara Bonk, Marieta Gotfryd i Katarzyna Choroś.

Autor: pzpc.pl

Nowym Prezesem związku wybrano Zdzisława Żołopa z Biłgoraja, który w głosowaniu wyprzedził: Zygmunta Smalcerza oraz Waldemara Gospodarka. W Zarządzie z ramienia Rady Zawodniczej znalazła się najlepsza polska sztangistka, zawodniczka AZS AWF Biała Podlaska Weronika Zielińska. Warto podkreślić, że po za „naszą” Weroniką w Zarządzie znajdują się jeszcze cztery kobiety. Gratulujemy i życzymy udanej i owocnej pracy na rzecz rozwoju polskich ciężarów. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Stanley Kubrick 20.12.2024 08:14
To bardzo nie dobry tren jeśli sportem mają rządzić aktywni zawodnicy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama