Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 09:10
Reklama
Reklama

Porażka Huraganu z trzecioligowcem.

Swój pierwszy sparing rozegrali zawodnicy Huraganu Międzyrzec Podlaski.
Porażka Huraganu  z trzecioligowcem.

Autor: Klaudia Matejek

Lewart Lubartów - Huragan Międzyrzec Podlaski 3:0 (1:0)

Huragan: Nowosz - Łappo, Konaszewski, Chilimoniuk, Panasiuk, Maksymemko, Warda, testowany, Storto, testowany 2, Kiryluk oraz Drzazga, Suśniak, Koryciński, Bass, Statkiewicz, Giergun
 

Rywal z III ligi okazał się na tyle mocno, że Międzyrzeczanom nie udało się zdobyć bramki, a na koncie strat odnotowali trzy. W ekipie trenera Marcina Popławskiego zabrakło Jakuba Łęckiego i Dionata Tonina. - Jeśli chodzi o sam mecz to myślę, że był to pożyteczny i dobry sparing. Na tle przeciwnika z wyżej ligi potrafiliśmy momentami realizować swoje założenia. Obyło się bez kontuzji kilku młodych graczy dostało szansę rywalizacji z dobrym przeciwnikiem. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu byla na przyzwoitym poziome patrząc przez pryzmat tego, że to pierwszy sparing. Jeden z pierwszych kontaktów na większym boisku trzeba ocenić to pozytywnie. Lewart miał przewagę w posiadaniu piłki kontrolował mecz ale nie przekładało się to na klarowne sytuacje. Od poniedziałku rozpoczynamy nowy tydzień i pracujemy dalej nad rozwojem zespołu - podsumował pierwszy sparing Mateusz Konaszewski, kapitan Huraganu.  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama